CLOSE
clickclickKliknij i Zamów Bezpłatną Wycenę

NASZE

GŁÓWNE USŁUGI

Przeprowadzamy skuteczną optymalizację kodu pod słowa kluczowe. Zwiększ ruch na stronie i zyskaj klientów. Z naszą pomocą SEO przyniesie zaskakujące efekty!

Oferujemy kompleksowe pozycjonowanie na nielimitowaną ilość fraz. Wybierz profesjonalistów. Wypozycjonujemy Twoją stronę internetową, jak należy!

Od lat zajmujemy się Google Ads, gwarantując Klientom ekspresowe wyniki w wyszukiwarce. Promuj się z nami TU i TERAZ! Reklama w Google nigdy nie była prostsza!

Tworzymy nowoczesne strony i sklepy internetowe szyte na miarę. Mamy doświadczenie w promocji wartościowych treści. Satysfakcja gwarantowana!

Marketing internetowy to nasze drugie imię

Jako specjaliści od marketingu internetowego, zapewniamy najwyższe pozycje w wyszukiwarce Google i 100% satysfakcji. SEO i pozycjonowanie nie ma przed nami żadnych tajemnic. Wspólnie stworzymy doskonały projekt!

Jesteśmy otwarci na Twoją wizję

Działamy dla Klientów, uwzględniając ich potrzeby i oczekiwania. Możemy zapewnić Twojej firmie szybki wzrost widoczności w internecie, stosując nowoczesne kampanie reklamowe na miarę XXI wieku. Przekonaj się!

Poznaj interaktywną Agencję IN z Wrocławia

Efektywne pozycjonowanie i optymalizacja SEO to nasza specjalność. W Agencji IN stawiamy na dynamiczny rozwój, związany z pozycją w sieci. Daj nam popracować nad innowacyjnym projektem dla Ciebie. Nie zawiedziemy!

Dla kogo jest pozycjonowanie własnej strony

Skoro przeglądasz ofertę naszej Agencji, prawdopodobnie pozycjonowanie stron jest właśnie dla Ciebie. Pozwól nam zgadnąć – jesteś właścicielem strony firmowej. Prowadzisz sklep online albo oferujesz konkretne usługi. Jednocześnie poszukujesz metody, przy pomocy której będziesz mógł stale pozyskiwać nowych klientów. Mamy rację? Jeśli tak, wygląda na to, że pozycjonowanie w Google odpowiada Twoim potrzebom. Jako przedsiębiorca, powinieneś dbać o swój biznes. Z tym zadaniem najlepiej poradzą sobie specjaliści SEO, na co dzień zajmujący się marketingiem internetowym. Pozycjonowanie jest zatem usługą dla wszystkich, którym zależy na obecności wśród pierwszych wyników wyszukiwania. Ten złożony zabieg umożliwia wyświetlanie się w ścisłym topie, a więc dużą poprawę widoczności strony internetowej. Podsumowując, pozycjonowanie www to element promocji marki opracowany dla tych, którzy chcą sprzedawać towary/ usługi w internecie, bez inwestowania w reklamy sponsorowane.

1
Planujemy

Zaczynamy od briefu

2
Wdrażamy strategię

Tworzymy skuteczny plan marketnigowy

3
Monetyzujemy

Przekształcamy ruch w dochód

4
Raportujemy

Stale monitorujemy postępy prac podczas pozycjonowania strony

5
Zyskujemy

Intensywna kampania = efekty!

Zespół IN wypromował mój lokal w internecie. Współpraca od początku do końca przebiegła wzorowo. Otrzymałem opiekuna, kompleksowe wsparcie i raporty, a szybkie efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Polecam!

Marcin Woźniak

Jestem zadowolona, że powierzyłam pozycjonowanie specjalistom IN. Ruch na stronie znacznie się zwiększył, wreszcie zarabiam na swoim sklepie! Polecam tę firmę wszystkim przedsiębiorcom, którzy liczą na profesjonalną pomoc obejmującą optymalizację i reklamę w sieci.

Agata Wilk

Podjęłam współpracę z Agencją IN w zakresie realizacji strony internetowej dla Kancelarii. Nie spodziewałam się, że koncepcja będzie tak nowatorska i dopracowana. Firma wywiązała się z terminów, dostarczając projekt i realizując go, zgodnie z moimi sugestiami. Usługa warta swojej ceny!

Alicja Łuczak

Do firmy IN trafiłem z polecenia. Dziś to ja polecam te usługi osobom, zainteresowanym zaawansowanym pozycjonowaniem. Kampania okazała się skuteczna, zgodnie z założeniami. Agencja wywiązała się z umowy w terminie, wykazując się wysokimi kompetencjami. Dziękuję za pomoc.

Jakub Kołodziej
Testimonial Featured Image Testimonial Featured Image Testimonial Featured Image Testimonial Featured Image
Pozycjonowanie i marketing szeptany

Zalety pozycjonowania stron internetowych w Google

Wyższe pozycje w organicznych wynikach wyszukiwania to dla właścicieli stron internetowych duży powód do radości. Długofalowe efekty, jakie zapewnia pozycjonowanie przekładają się między innymi na zwiększenie zysków, płynących ze sprzedaży produktów i usług. Zalet jest jednak znacznie więcej. Pozycjonowanie w Google ułatwia stałe docieranie do użytkowników sieci, którzy są potencjalnie zainteresowani prezentowaną ofertę. Tym sposobem pozycjonowana witryna wyprzedza strony konkurencji z branży oraz staje się bardziej rozpoznawalna w społeczności internetowej. Wzrost ruchu organicznego na stronie oznacza wzrost konwersji, a co za tym idzie, napływ nowych, nieprzypadkowych klientów. Pozycjonowanie pomaga również w kreowaniu wizerunku marki w internecie, który współcześnie stanowi idealne pole do działań promocyjnych.

Czy pozycjonowanie wpływa na liczbę potencjalnych klientów, odwiedzających stronę firmy?

Bez wątpienia tak! Pozycjonowanie od lat króluje wśród metod, pozwalających zwiększyć ilość osób odwiedzających witrynę. Nie da się ukryć, że im więcej użytkowników sieci dotrze na stronę WWW, tym większe prawdopodobieństwo konwersji. Może nią być wysłanie zapytania ofertowego, dokonanie zakupu lub choćby zapisanie się do newslettera. Każda z tych reakcji jest pożądana i wiąże się z wzrostem zysków – teraz lub w przyszłości. Osiągając wyższe pozycje w organicznych wynikach wyszukiwania, stale poszerza się grono swoich klientów. Nie musimy chyba dodawać, że to jeden z powodów, dla których tak wielu przedsiębiorców zleca pozycjonowanie strony firmowej. Promocja polegająca na systematycznym wspinaniu się po szczeblach drabiny Google jest zatem rentowna i niesie ze sobą szereg korzyści. A wszystkie z nich wynikają ze wzrostu odwiedzin na stronie, poddanej pozycjonowaniu.

Kim jesteśmy?

Poznaj nasz zespół!

Specjalista SEO

Krzysztof Czajka

Specjalista SEO
Specjalista Google Ads

Wiktoria Chojnacka

Specjalista Google Ads
Specjalista SEO

Aleksander Piotrowski

Specjalista SEO/PPC
Młodszy Specjalista SEO

Jakub Jankowski

Młodszy Specjalista SEO
Specjalista Social Media

Klaudia Kacprzak

Specjalista ds. Social Media

Na tym się znamy!

Marketing internetowy w wykonaniu IN

Stworzyliśmy już ponad 1000 projektów, obejmujących szeroko pojęte SEO, pozycjonowanie strony i reklamy w sieci. Doświadczenie nauczyło nas, że w internecie nie ma miejsca na błędy. Jesteśmy skuteczni w działaniu, a nasze nowatorskie kampanie reklamowe są nastawione na długotrwałe efekty.

0 SEO
0 Pozycjonowanie
0 Strony WWW
0 Google Ads
Optymalizacja stron Lokalnie Toruń

Dlaczego warto współpracować z AGENCJĄ IN

Skuteczne pozycjonowanie przynosi bardzo wymierne korzyści. Już ponad 92% wszystkich polskich internautów korzysta z wyszukiwarki Google – i ten współczynnik systematycznie rośnie. Dlatego jeśli chcesz, aby Twoja firma stała się wyraźnie widoczna w internecie, natychmiast zapoznaj się z ofertą agencji IN! Kompleksowe SEO uczyni z witryny www doskonałe narzędzie do pozyskiwania zainteresowania użytkowników. Dzięki nam wypromujesz się wśród przedstawicieli swojej grupy docelowej – dokładnie tam, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Wspólnie pokonamy kolejne szczeble w drodze na szczyt rankingów. Aż 95% całego ruchu z wyszukiwarki Google przejmują strony z pierwszej piątki wyników organicznych! Podkreślamy, że pozycjonowanie stanowi najbardziej opłacalną drogę dotarcia do potencjalnych klientów. Cena kampanii SEO to wyjątkowo opłacalna inwestycja, zwłaszcza przy spodziewanym współczynniku konwersji. Interesuje Cię pozycjonowanie lokalne, a może wzrost zainteresowania Twoją firmą lub sklepem internetowym w całym kraju? Razem z agencją IN zrealizujesz wszystkie założone cele! Nie czekaj i skontaktuj się z nami, wybierzemy ofertę w sam raz dla Ciebie!

Od tego się zaczęło...

Poznaj historię interaktywnej Agencji IN - Wrocław

Wystartowaliśmy!

Uruchomiliśmy Agencję IN. Nasz zespół liczył wtedy tylko 3 osoby, które działały w branży od 2008 roku. Byliśmy w pełni gotowi na rozwinięcie SEO skrzydeł.

01.05.2014 r.

Pierwsze sukcesy IN

Dynamiczny rozwój i otwarte podejście pozwoliły nam pozyskać Klientów. Do zespołu dołączyli kolejni specjaliści.

2015 r.

Wielka przeprowadzka

W starym biurze zrobiło się ciasno. Z początkiem roku wynajęliśmy nowoczesny lokal w centrum Wrocławia.

2016 r.

Reorganizacja

Zatrudniliśmy kolejne osoby, specjalizujące się w SEO i pozycjonowaniu . Stworzyliśmy komfortowe stanowiska pracy.

2017 r.

Zwiększamy standard

Ruszyliśmy z innowacyjnym programem szkoleń, podnoszących kwalifikacje. Dzięki temu dziś możemy zaoferować marketing internetowy na najwyższym poziomie.

2018 r.

Nowa strona www

Agencja IN rośnie w siłę! Poddaliśmy naszą stronę metamorfozie. Odświeżony układ jest znacznie łatwiejszy w nawigacji.

2019 r.

jak wypozycjonować stronę. Pomóż Google znaleźć Twoje treści

Wyszukiwarka Google stanowi znakomite narzędzie, pozwalające odnaleźć w sieci dokładnie to, czego się szuka. Czasem potrzebna jest odpowiedź na pytanie, innym razem konkretny produkt lub usługa – w zależności od potrzeb, użytkownik wpisuje w okno wyszukiwarki określone zapytanie. O tym, co wyświetli się wśród pierwszych wyników organicznych, w dużej mierze decyduje pozycjonowanie. Jeżeli zależy Ci na tym, żeby algorytm Google uwzględnił Twoją stronę WWW w indeksie i pozytywnie ocenił jakość widocznych na niej treści, wykorzystaj potencjał pozycjonowania. Za sprawą odpowiednich działań prowadzonych Off-Site i On-Site można doprowadzić do wzrostu czynników rankingowych, mających bezpośredni wpływ na pozycję strony w Google. Nie da się ukryć, że gdy jest ona wyższa, witrynę odwiedza wiele osób. Jeśli nad pozycjonowaniem witryny czuwają specjaliści, taki stan rzeczy jest długotrwały i bardzo opłacalny.

shop
Agnecja SEO TORUŃ

Czy potrzebujesz eksperta od SEO?

Twoja firma dobrze prosperuje, ale chcesz zwiększyć liczbę klientów i szerzej promować biznes? A może interes nie rozwija się zgodnie z planem i konieczne są zmiany? Niezależnie od sytuacji, jeśli prowadzisz stronę firmową, powinieneś jak najszybciej rozpocząć jej pozycjonowanie w Google. Możesz zrobić to sam lub z pomocą kompetentnych specjalistów SEO. Zastanów się, czy badanie słów kluczowych, analizowanie stron pod kątem technicznym i zarządzanie kampaniami to dziedziny, na których dobrze się znasz. Jeżeli nie, wsparcie eksperta będzie konieczne. Pozycjonowanie warto zlecić osobom, które posiadają odpowiednie kwalifikacje. Wtedy zostanie ono przeprowadzone kompleksowo i znacznie przyczyni się do wzrostu pozycji witryny w organicznych wynikach wyszukiwania. Profesjonaliści z Agencji IN w pełni wykorzystują możliwości, jakie daje pozycjonowanie, wykonując je w oparciu o indywidualnie dopasowane strategie.

Bądź na bieżąco

Sprawdź najnowsze wpisy na naszym blogu