CLOSE
clickclickKliknij i Zamów Bezpłatną Wycenę
Title Image

Czym się zajmujemy?

Projektowanie i tworzenie stron www

Głównym punktem oferty naszej Agencji IN jest kompleksowe tworzenie stron internetowych. Zaczynając od rozmowy z Klientem, przez projekt i jego realizację, wykonujemy atrakcyjne wizualnie i doskonale zoptymalizowane strony www. Jako specjaliści od marketingu, działamy nieszablonowo i precyzyjnie. Budujemy estetyczne oraz proste w nawigacji serwisy internetowe, generujące leady. Wykonujemy zarówno nowe strony, jak też aktualizujemy i rozbudowujemy witryny internetowe, które już istnieją. Powstające według naszych projektów strony www są nowoczesne, responsywne i dopasowane do specyfiki branży.

Projektowanie i tworzenie stron www
Projektowanie i tworzenie sklepów www

Projektowanie i tworzenie sklepów www

Kolejna ze świadczonych przez nas usług dotyczy sklepów internetowych. Jesteśmy świetnie zorientowani w trendach e-commerce, przez co możemy zaproponować stworzenie dedykowanego sklepu, nastawionego na dużą sprzedaż. W pracy korzystamy z profesjonalnych narzędzi, pozwalających szybko dotrzeć do grupy docelowej. Dzięki temu każdy wykonany przez nas sklep internetowy jest w pełni funkcjonalny. Projektujemy zaawansowane sklepy, dobierając najlepsze rozwiązania w zakresie SEO. Są one przyjazne konsumentom i utrzymane w technologii responsywnej, a za sprawą estetyki wyróżniają się na rynku e-commerce.

SEO optymalizacja stron

Z powodzeniem zajmujemy się optymalizowaniem serwisów internetowych. Świetnie odnajdujemy się w zawiłych kodach stron www, dostosowując je do ścisłych wymagań wyszukiwarki. Optymalizacja stron internetowych w naszym wykonaniu obejmuje prace związane z edycją kodu, treści oraz grafik. Pracujemy według własnych wytycznych, stosując sprawdzone narzędzia. Wykorzystujemy mocne strony serwisu i eliminujemy błędy. Tym samym udowadniamy, że odpowiednio zoptymalizowana strona szybko się indeksuje, zyskując wysoką pozycję w krótkim czasie. W Agencji IN optymalizacja SEO przebiega sprawnie i jest skuteczna.

Agnecja SEO TORUŃ
Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie stron www

Mamy duże doświadczenie w efektywnym pozycjonowaniu stron internetowych. Jako pasjonaci i specjaliści SEO, pomagamy Klientom zaistnieć w sieci. Pozycjonowanie stron powierzone Agencji IN obejmuje szereg złożonych działań, w tym m.in. audyt słów kluczowych i monitoring pozycji. Z naszą pomocą strona www, która znajduje się na dalekiej pozycji w wyszukiwarce, wskoczy na górę. Co za tym idzie, serwis zdobędzie nowych odbiorców zainteresowanych ofertą. Nasza Agencja IN obiera autorską strategię pozycjonowania stron pod kątem wyszukiwarki, w ramach której każda witryna zyskuje stabilną pozycję w Google.

Google Ads/ Adwords – linki sponsorowane

W naszej ofercie można znaleźć Reklamy Ads/ AdWords czyli linki sponsorowane, niezbędne do zaawansowanej promocji biznesu w wyszukiwarce. To system reklamowy, w którym płaci się za kliknięcie, a nie za wyświetlenie. Prowadzone przez naszych specjalistów SEO kampanie Google Ads/ Adwords, umożliwiają reklamowanie się na pierwszej stronie w Google. Bez konieczności czekania! Tego typu reklama internetowa nie umknie uwadze żadnego internauty, przyciągając nowych odbiorców – potencjalnych klientów. Nasza Agencja IN sprytnie dobiera kampanie Google Ads/ Adwords pod konkretne potrzeby promowanej firmy.

Google Partner - Adwords
Content Marketing

Content Marketing marketing treści

Kampanie content marketingowe są sposobem promocji, która buduje świadomość i rozpoznawalność marki. Wśród działań obejmujących marketing treści musimy wymienić strategię bazującą na wartościowych tekstach, zawierających frazy kluczowe. Nasi wykwalifikowani copywriterzy znają się na promowaniu wewnętrznym i zewnętrznym. Jako specjaliści, mamy wprawę w pozyskiwaniu linków zwrotnych ukrytych w unikalnych, poprawnych językowo artykułach. W Agencji InPozycjonowanie przeprowadzamy liczne kampanie związane z marketingiem treści, budując zaufanie i przywiązanie do marki wśród użytkowników internetu.

Social Media Marketing

Agencja IN wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnych konsumentów. Bardzo dobrze odnajdujemy się w meandrach social mediów, oferując Klientom promocję na najpopularniejszych kanałach społecznościowych. Realizujemy kampanie na Facebooku, Instagramie i Twitterze, zdobywając leady i nowych obserwatorów, zainteresowanych konkretną ofertą/ usługą/ produktem. W ramach Social Media Marketingu tworzymy oraz prowadzimy profile firmowe i produktowe, analizujemy ruch na poszczególnych kanałach i budujemy pozytywny wizerunek marki w social mediach. Skutecznie dbamy o osobowość społeczną naszych Klientów.

Social Media Marketing
Pozycjonowanie i marketing szeptany

Buzz Marketing - marketing szeptany

Inwestycja w kampanie marketingu szeptanego stanowi podstawę zaistnienia w internecie. Działając w Agencji InPozycjonowanie mamy przyjemność przeprowadzać buzz marketing na wysokim poziomie. W naszym wykonaniu kampanie szeptane przybierają unikatowy charakter, a wpisy są wiarygodne i zachęcają internautów do dyskusji. Współpracujemy ze znanymi blogerkami, mamy też dostępy do dużych forów internetowych i profili ogólnopolskich. Tworzymy treści, które są zgodne z wytycznymi Klientów oraz zasadami SEO. Oferujemy profesjonalny marketing szeptany, który jest dobrze odbierany i przynosi rezultaty.