CLOSE
clickclickKliknij i Zamów Bezpłatną Wycenę
Title Image

Pozycjonowanie Lokalne Cennik

Poznaj nasz cennik i wykorzystaj pozycjonowanie lokalne, a staniesz się regionalnym liderem w swojej branży

Powszechny dostęp do sieci znacznie odmienił nasze codzienne życie, jednak wciąż nie wszyscy w pełni zauważamy jak bardzo. Do największych korzyści z niego płynących należy niewątpliwie łatwość komunikacji, dzięki której nawet wielkie odległości nie muszą być istotną barierą. Internet odgrywa jednak ogromną rolę także tam, gdzie wynoszą one dosłownie metry! Wykorzystaj to i sięgnij po pozycjonowanie lokalne a zobaczysz, że Twoi rywale zostaną daleko w tyle.

Wielka wygoda, jaką niesie ze sobą możliwość pozyskania w sieci informacji o dostępnych w okolicy ofertach sprawia, że od zajęcia miejsca przed komputerem bądź wzięcia do ręki telefonu coraz częściej zaczynamy dowolne zakupy – nie tylko te internetowe. Rosnące rzesze potencjalnych klientów ruszają do miasta z gotowym już planem, znając lokalizację i cennik każdego punktu usługowego. Dołóż więc starań, by i Twój był w nim uwzględniony!

Działalność taka jak np. zakład fryzjerski, warsztat samochodowy czy lokal gastronomiczny i wiele podobnych przedsięwzięć adresowana jest do okolicznych mieszkańców bądź innych osób znajdujących się w pobliżu. Wymaga to odpowiednich metod reklamy. Pozycjonowanie lokalne nie ma tu sobie równych i stanowi rozwiązanie najbardziej efektywne. Promując się w lokalnych mediach nigdy nie trafimy do wszystkich potencjalnych odbiorców zamieszkujących dany teren, jednocześnie ponosząc koszty docierania do tych, którzy naszymi klientami z rożnych przyczyn się nie staną. A co z tymi, którzy pojawiają się w naszych stronach tylko przejazdem? Pozycjonowanie lokalne to najlepsza odpowiedź. Zwłaszcza, że jego cennik nie musi być wygórowany – skontaktuj się z nami i przekonaj się sam!

1
Planujemy

Zaczynamy od briefu

2
Wdrażamy strategię

Tworzymy skuteczny plan marketnigowy

3
Monetyzujemy

Przekształcamy ruch w dochód

4
Raportujemy

Stale monitorujemy postępy prac

5
Zyskujemy

Intensywna kampania = efekty!

Dowiedz się, co składa się na cennik, na podstawie którego wykonujemy pozycjonowanie lokalne

Wyszukiwarka sama rozpoznaje położenie urządzeń, na których jest wykorzystywana. Niezależnie więc od tego, czy wprowadzamy odpowiednio uściślone zapytania czy też nie, jest w stanie podpowiedzieć klientowi znajdujące się akurat najbliżej punkty usługowe. Dlatego pozycjonowanie lokalne jest najlepszą metodą promocji, pozwalającą dotrzeć do wszystkich, do których może być skierowana określona oferta, nawet jeśli pojawią się w naszej okolicy pierwszy i ostatni raz. Wymaga to jednak pewnego nakładu pracy. Doświadczenie specjalistów z agencji IN sprawia, że wykonają ją bezbłędnie w każdym aspekcie zachowując przy tym korzystny cennik!

Search Engine Optimization

Tak jak zawsze w zmaganiach o wysokie pozycje w Google, po wykonaniu audytu oraz analizy słów kluczowych i konkurencji, co pozwoli nam przyjąć właściwą strategię, przystępujemy do optymalizowania strony. Obecnie nie jest to zadanie tak banalne jak jeszcze przed kilku laty, gdy sprowadzało się do nasycenia tekstów słowami kluczowymi. Dziś, jeśli algorytmy Google mają ocenić nas jak najwyżej, trzeba zając się wieloma aspektami technicznymi. Problemem z punktu widzenia SEO może być m.in. zła struktura i nawigacja, błędy w kodzie, niewłaściwa postać adresów podstron czy nieprzystosowanie do urządzeń mobilnych – ważne również ze względu na wygodę potencjalnych klientów. Zaangażowanie najlepszych fachowców pozwala nam jednak skutecznie zająć się wszystkimi szczegółami – od szybkości ładowania po plik KML, bez którego realizować pozycjonowanie lokalne nie sposób. Ponadto zbudujemy wartościową bazę zewnętrznych odnośników, zadbamy o obecność w sieci spójnych danych teleadresowych i wizytówkę w Google Moja Firma. Kwalifikacje naszego zespołu SEM sprawiają, że udało nam się pogodzić skuteczność usług i korzystny cennik. Sprawdź!

Jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc

Dzięki stałemu wsparciu specjalistów, pozycjonowanie lokalne da Ci trwałą przewagę

Wysoka, zyskowna pozycja w Google na odpowiednio dobrane frazy to zawsze niezwykle cenny atut marketingowy o czym przekonamy się, gdy tylko go zyskamy. Nasi rywale zrobią wiele, by nam go odebrać – współpraca z agencją SEM musi więc mieć charakter stały, co sprawia, że atrakcyjny cennik takich usług jest bardzo istotny. Wsparcie specjalistów odsuwa w dodatku ryzyko związane z błędami technicznymi a także faktem, że algorytmy Google ulegają zmianom, na co trzeba niezwłocznie reagować. Wreszcie, pozwala ono ze spokojem myśleć o możliwych nowych wyzwaniach, jakim należy stawić czoła – korekty strategii i dobieranie nowych fraz kluczowych pozwolą zawsze pozostać o krok przed rywalami.

Dzięki wieloletniej obecności na rynku dobrze znamy potrzeby zarówno większych, jak i mniejszych przedsiębiorców. W odpowiedzi właśnie na nie powstała oferta agencji IN, której korzystny cennik sprawia, że skuteczne pozycjonowanie lokalne staje się narzędziem marketingowym dostępnym dla każdej firmy. Efekty uzyskujemy tu szybciej i taniej niż wówczas, gdy musimy zmagać się z rywalami z całego kraju. Tak czy inaczej wymaga to jednak zaangażowania doświadczonych fachowców – bezpowrotnie minęły czasy, gdy walkę o dobre lokaty w Google byli w stanie toczyć amatorzy. Nie trać czasu i środków! Agencja IN zaprasza do współpracy.

design SEO