CLOSE
clickclickKliknij i Zamów Bezpłatną Wycenę
Title Image

Pozycjonowanie Sklepów Internetowych

Pozycjonowanie sklepów internetowych to konieczność. Bądź w czołówce Google i zarabiaj!

Rynek e-commerce rozwija się w naszym kraju nader dynamicznie. Rosną wszystkie wskaźniki – coraz większa cześć polskich internautów (już wyraźnie ponad połowa) dokonuje zakupów, wydają w dodatku coraz wyższe kwoty, więcej jest także użytkowników sieci nieobawiających się o bezpieczeństwo. Cóż więc prostszego, niż założyć własny sklep, nie martwiąc się o lokalizację i zyskując dostęp do nieprzebranych rzesz potencjalnych klientów? Niestety, rzeczywistość jest bardziej wymagająca. Każdego roku powstają ich tysiące i tysiące również upadają. Wykorzystaj pozycjonowanie sklepów internetowych i nie podziel ich losu!

Internet okazał się przestrzenią, w której rywalizować wcale nie jest tak łatwo. Nie wystarczy po prostu zadbać o należyty poziom obsługi czy atrakcyjną cenowo ofertę. Problem tkwi bowiem w tym, że internauci nie mają czasu długie przeglądanie sieci. Ich uwaga z reguły skupia się jedynie na kilku pierwszych wynikach przedstawionych im przez Google. Tam też tkwi klucz do sukcesu – jeśli nie zajmujesz w jej wynikach dostatecznie wysokich pozycji, pozostajesz dla użytkowników sieci po prostu niewidoczny! Pozycjonowanie sklepu internetowego jest więc najważniejszym sposobem na to, by móc nawiązać walkę z rywalami w branży! Agencja IN przychodzi ze skuteczną pomocą zarówno większym, jak i mniejszym przedsiębiorstwom. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam pogodzić wysoki poziom realizowanych usług z ich atrakcyjnymi cenami. Sprawdź sam!

optymalizacja sklepu
1
Planujemy

Zaczynamy od briefu

2
Wdrażamy strategię

Tworzymy skuteczny plan marketnigowy

3
Monetyzujemy

Przekształcamy ruch w dochód

4
Raportujemy

Stale monitorujemy postępy prac

5
Zyskujemy

Intensywna kampania = efekty!

Dowiedz się, jak wykonujemy pozycjonowanie sklepów internetowych dla naszych Klientów

O tym, że warto walczyć o jak najwyższe miejsca w organicznych wynikach wyszukiwania Google, wiadomo już od wielu lat. Nie jest to już jednak zadanie, któremu można podołać nie dysponując odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, w dodatku działania realizowane na potrzeby jednej witryny będą niosły ze sobą ogromne koszty. Pozycjonowanie sklepu internetowego należy zlecić zespołowi fachowców. To właśnie my!

Od dawna nie da się zdobywać dobrych miejsc w wyszukiwarce nasycając jedynie teksty słowami kluczowymi i pozyskując jak najwięcej dowolnych linków – to za to skuteczny sposób na to, by zaliczyć gwałtowny spadek za sprawą karnego filtra lub w ogóle z niej zniknąć otrzymawszy bana. Aby pozycjonowanie sklepów internetowych mogło przynieść rezultat, niezbędna jest drobiazgowa optymalizacja, co wymaga zajęcia się wieloma szczegółami technicznymi. Nie tylko tymi widocznymi na pierwszy rzut oka, takimi jak przystosowania do wyświetlania na urządzeniach mobilnych czy szybkość ładowania, ale i takimi jak np. właściwa postać adresów podstron, poprawny kod czy linkowanie wewnętrzne. Pełna lista czynników rankingowych jest bardzo długa, doświadczeni fachowcy agencji IN znają ją jednak na wylot i, co ważniejsze, wiedzą jak dostosować do nich stronę.

Search Engine Optimization

Drugi filar to baza linków. Tu także potrzeba dużo pracy, bo jeśli nie będą odpowiednio mocne na nic się nie zdadzą, muszą też prowadzić z powiązanych tematycznie stron – możemy być pewni, że roboty Google sprawdzą to bardzo uważnie. To jednak nadal nie wszystko. Pozycjonowanie sklepu internetowego wymaga właściwej strategii – tylko dzięki niej wytężona praca zespołu SEM zyskuje jakikolwiek sens. Nie walczymy wszak o dobre pozycje same w sobie, tylko o uwagę klientów i zamówienia! Przekonaj się, jak skutecznie!

Wnikliwie przeanalizujemy Twoją sytuację i konkurencje i wytyczymy dla Ciebie najlepszą ścieżkę na szczyt. Zdobycie dobrych lokat na ogólnych frazach może trwać stosunkowo długo, jednak wzrost zysku osiągnąć możesz znacznie szybciej. Wystarczy równolegle dobrać frazy dłuższe, stosowane przez mniej licznych, za to zdecydowanych już na zakup internautów. Zobaczysz, że pozycjonowanie sklepów internetowych to pewna droga do sukcesu!

Jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc

Powierz pozycjonowanie sklepu specjalistom od skutecznego SEO i ciesz się rosnącym zyskiem

Zbudowanie dobrej platformy e-commerce to nie jest błahe zadanie. Musi być atrakcyjna wizualnie, wygodna, niezawodna i bezpieczna, co niesie ze sobą niemałe koszty. Ich poniesienie i cały włożony w to wysiłek może się jednak okazać daremne, jeśli nie zapewnimy sobie dobrych lokat w Google – to tam będą nas szukać nasi klienci! Pozycjonowanie sklepu internetowego to najlepszy sposób na to, by stał się on udanym i zyskownym przedsięwzięciem.

Osiągnąwszy nawet ścisłą czołówkę nie można jednak osiąść na laurach – konkurencja wszak nie śpi. Agencja IN zapewnia stałe wsparcie zespołu SEM, który zdobędzie, a potem utrzyma dla Twojego sklepu zyskowne pozycje. Jest to niezbędne także ze względu na ryzyko związane z możliwymi błędami technicznymi czy zmianami algorytmów wyszukiwarki. Nasze wsparcie pozwoli Ci także ze spokojem patrzeć w przyszłość i skutecznie reagować na wszystkie nowe rynkowe wyzwania. Twoja oferta musi nadążać za potrzebami odbiorców, a za nią z kolei musi iść w ślad efektywna promocja. Pozycjonowanie sklepów internetowych to najlepszy wybór. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Sprawdź także:

busines