CLOSE
clickclickKliknij i Zamów Bezpłatną Wycenę
Title Image

Pozycjonowanie Sklepu Internetowego

Przedsiębiorco! Sprawdź, ile kosztuje pozycjonowanie sklepu internetowego i postaw na współpracę z Agencją IN

Możemy dziś włożyć naprawdę dużo pracy i środków w takie przygotowanie naszego sklepu, aby spełniał on wszystkie współczesne wymagania, a i tak może się okazać, że zainteresowanie ze strony odbiorców będzie niewystarczające, nawet jeśli cena każdego artykułu jest korzystna. Jeśli tylko nasz asortyment nie należy do najbardziej niszowych, musimy liczyć się z ogromną konkurencją – każdego roku powstaje w naszym kraju tysiące nowych sklepów internetowych. Pozycjonowanie sklepu internetowego to jedyny skutecznych sposób na to, by się przed nią obronić. Obecnie nie jest to zadanie, któremu mogą sprostać amatorzy niezgłębiający jego tajników na co dzień. Atrakcyjny cennik usług agencji IN sprawia jednak, że z pracy specjalistów o wieloletnim doświadczeniu mogą korzystać zarówno większe, jak i mniejsze podmioty. Przekonaj się, jak jesteśmy skuteczni!

pozycjonowanie sklepu
partner

Nie zwlekaj! Im wcześniej podejmiesz współpracę z profesjonalnym zespołem SEM, tym szybciej będziesz cieszył się rosnącymi zyskami. Koszt pozycjonowania sklepu internetowego okazuje się dziś wyższy niż przed laty, gdy zadanie to było znacznie łatwiejsze. W dalszym ciągu jest to jednak znakomita inwestycja, otwierająca przed Twoim sklepem dostęp do rzeszy potencjalnych klientów. Większość z nich otwiera bowiem tylko kilka pierwszych wyników, jakie ukażą się ich oczom po wprowadzeniu zapytania w wyszukiwarce. Walcz o nich, a przekonasz się, że uzyskane owoce daleko przekraczają związane z tym wydatki! Potrzebujesz tylko jednego – wsparcia najwyższej klasy fachowców. Agencja IN zaprasza do współpracy!

1
Planujemy

Zaczynamy od briefu

2
Wdrażamy strategię

Tworzymy skuteczny plan marketnigowy

3
Monetyzujemy

Przekształcamy ruch w dochód

4
Raportujemy

Stale monitorujemy postępy prac

5
Zyskujemy

Intensywna kampania = efekty!

Z czego wynika koszt pozycjonowania sklepu internetowego? Wyjaśniamy!

Nie lubimy utrudniać sobie życia ani wkładać w jakąkolwiek czynność więcej wysiłku, niż jest to konieczne. Wyraźnie widać to w rozkładzie popularności poszczególnych wyników organicznych Google – niezmiennie od lat kilka pierwszych zapewnia wielokrotnie wyższy ruch na stronie niż kolejne. Od dawna trwają więc o nie zacięte walki, co spowodowało reakcję internetowego giganta, którego algorytmy analizują dziś zawartość sieci dużo uważniej. Nie jest już możliwe pozycjonowanie sklepu internetowego sprawdzające się do użycia w tekstach słów kluczowych i pozyskania ogromnej ilości bezwartościowych linków – cena takich usług nie była wysoka, dziś to jednak pewna droga do karnego filtra lub bana. Obecnie niezbędny jest dużo większy nakład pracy. Analizując oferty sprawdzajmy więc ile kosztuje pozycjonowanie sklepu internetowego – jeśli bardzo mało, trudno wówczas oczekiwać skutecznych działań. Na czym one polegają?

Search Engine Optimization

Specjaliści agencji IN zawsze zaczynają od wykonania wnikliwego audytu (nie powstanie on w mgnieniu oka) i analizy słów kluczowych oraz konkurencji. Wytyczywszy następnie właściwą strategię przystępujemy do optymalizacji. Niejednokrotnie w jej toku musimy wprowadzić w sklepie naszego Klienta bardzo wiele zmian – lista czynników rankingowych Google jest bowiem bardzo długa i obejmuje wiele zagadnień technicznych. Nadanie witrynie m.in. właściwej struktury i nawigacji, szybkości ładowania i zdolności dostosowania się do urządzeń mobilnych pozwala jej zyskiwać znacznie wyższe noty ze strony algorytmów wyszukiwarki. Uwadze jej robotów nie ujdą jednak nawet takie szczegóły jak zbędne znaczniki w kodzie.

Kolejnym wyzwaniem jest budowa bazy linków. Dziś nie musi być ich dużo – ale koniecznie powinny być mocne i powiązane tematycznie, co niesie ze sobą koszy. Tanie nie są również narzędzie kontrolne, bez których pracowalibyśmy po omacku. Uznanie ze strony klientów, a co za tym idzie, skala realizowanych działań pozwala nam jednak zachowywać atrakcyjny cennik. Skuteczne pozycjonowanie sklepu internetowego staje się dzięki temu usługą dostępną także dla mniejszych podmiotów. Dobrze wydawaj swoje pieniądze – zapraszamy do kontaktu!

Jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc

Wykorzystaj pozycjonowanie sklepu internetowego. Nasz cennik to odpowiedź na Twoje potrzeby!

To, ile kosztuje pozycjonowanie sklepu internetowego, jest ważne – bo usługa ta musi mieć charakter stały, jeśli ma być skuteczna. Jakkolwiek daje efekty długofalowe, to utrata zyskownych pozycji przez sklep, który stracił opiekę fachowców jest nieuchronna. W dodatku trzeba nie tylko odpierać działania konkurentów, ale także w porę reagować na błędy techniczne, a także dostosowywać się do zmiennych algorytmów Google. Nie oddawaj zdobytych z trudem pozycji – równie łatwo, jak odebrałeś klientów rywalom, będziesz ich tracił! Koszt pozycjonowania sklepu internetowego stanie się zresztą błahym obciążeniem wobec fantastycznych zysków, jakie niesie ze sobą obecność w czołówce na dobrze dobrane frazy.

Stała opieka ze strony profesjonalnej agencji SEM pozwala także na korygowanie przyjętej strategii, dzięki czemu w porę wypromujemy wszystkie Twoje nowości, zostawiając Twoich konkurentów daleko w tyle! Wieloletnie obecność na rynku sprawiła, że wiemy czego potrzebujesz, a dzięki naszemu doświadczeniu cena każdej usługi może być korzystna. Zapraszamy do kontaktu!

busines