CLOSE
clickclickKliknij i Zamów Bezpłatną Wycenę

Pozycjonowanie Stron Katowice Lokalnie

Rynek 1, 40-098 Katowice

Pozycjonowanie Stron Katowice - powiększ zaufanie na rynku lokalnym

W dzisiejszych czasach jeżeli chcemy liczyć na dopływ klientów z wirtualnego świata musimy zdawać sobie sprawę z potęgi pozycjonowania się na frazy lokalne. W ten sposób skutecznie zawężamy grupę docelową do klientów, którym zależy przede wszystkim na jakości obsługi powiązanej z unikalnymi towarami bądź usługami. Pozycjonowanie strony w pięciomilionowej Aglomeracji Katowickiej to wystawienie naszej oferty na ogromny ruch sieciowy, dlatego też marketing online powinien być tu prowadzony bezpiecznie i odpowiedzialnie, o czym doskonale wiedzą przedsiębiorcy, którzy już zdążyli osiągnąć sukces w sieci. Jesteśmy w IN zgranym zespołem profesjonalistów z różnych dyscyplin, a nasze korzenie sięgają początków polskiego internetu. Z racji doświadczenia i wypracowanych technik pozycjonowanie stron sklepów i przedsiębiorstw usługowych jesteśmy w stanie dopasować ściśle do Twoich potrzeb, aby zwrot z poczynionej inwestycji pojawił się szybko i zaczął pracować na twoją widoczność. Zaufaj wiedzy i praktyce najlepszych marketerów z IN!

Pozycjonowanie i marketing szeptany
1
Planujemy

Zaczynamy od briefu

2
Wdrażamy strategię

Tworzymy skuteczny plan marketnigowy

3
Monetyzujemy

Przekształcamy ruch w dochód

4
Raportujemy

Stale monitorujemy postępy prac

5
Zyskujemy

Intensywna kampania = efekty!

Optymalizacja strony pod kątem wyszukiwania lokalnego - Pozycjonowanie Stron Katowice

Pierwszym krokiem przy pozycjonowaniu stron internetowych w Katowicach, ale też w każdym innym wypadku pozostaje wpisująca się w fundamenty marketingu SEM optymalizacja strony dla wyszukiwarek internetowych. Ten etap pozycjonowania stron WWW zwany jest skrótowo SEO. Sedno w tej dziedzinie polega na jak najlepszym zaprojektowaniu strony, a w szczególności jej parametrów technicznych. Tak, aby w oczach robotów indeksujących Google okazała się ona funkcjonalnym narzędziem sprzedaży. Zatroszczenie się o losy poprzez pozycjonowanie sklepu to jednak także dbałość o optymalizację pod kątem wrażeń i reakcji użytkownika (UX). Dopiero wypełnienie tych dwóch czynników gwarantuje polepszenie miejsca w rankingu stron. Dla naszego certyfikowanego i interdyscyplinarnego teamu fachowców optymalizacja SEO to krok o najwyższej wadze, przez co Twoje pozycjonowanie stron Katowice może ze znacznie większą siłą zaapelować do lokalnego odbiorcy.

pozycjonowanie www Toruń

Unikalna usługa pozycjonowania serwisów w Twoim regionie

Dziś klienci zorientowani są przede wszystkim na spełnianie zachcianek i impulsów zakupowych natychmiast. Dlatego też w większości przypadków z faktorem cenowym wygrywa bliska lokalizacja firmy, szybka i sprawna dostawa oraz jakościowa opieka sprzedażowa i gwarancyjna. Te składniki zaś są w stanie dużo lepiej zachować marki usytuowane na lokalnym lub regionalnym firmamencie. Nasi specjaliści poprowadzą dla Ciebie zakrojony na pobliskie miasta i dzielnice Content Marketing, którego atrakcyjne treści wykorzysta kreatywna dystrybucja w ramach Buzz Marketingu. Pozwolimy Ci odnaleźć swoją publiczność i podbić kanały społecznościowe, a prowadząc równolegle kapanie linków sposorowanych Google AdWords (obecnie Google Ads). W profesjonalny sposób zadbamy też o połączenie Twojej strony WWW z wartościowymi dla Twojego biznesplanu miejscami w sieci – wszystko to w zakresie Link Buildingu. Indywidualnie dopasowane kampanie już po pierwszych krokach pozwolą Ci dostać się na sam szczyt wyszukiwarki. Know-how zgromadzony w IN to pewny wybór najlepszej strategii, dzięki której wreszcie osiągniesz popularność i idące za nią zyski!

Popraw pozycję w wyszukiwarce

Agencja IN gwarantuje szybkie rezultaty

 • 498
 • Google Start

  • Czas trwania umowy – na czas nieokreślony
  • Ilość pozycjonowanych fraz – 10 słów kluczowych
  • Wypowiedzenie umowy – 2 miesiące
 • 985
 • Google Optimum

  • Czas trwania umowy – na czas nieokreślony
  • Ilość pozycjonowanych fraz – 20 słów kluczowych
  • Wypowiedzenie umowy – 2 miesiące
 • 1498
 • Google Premium

  • Czas trwania umowy – na czas nieokreślony
  • Ilość pozycjonowanych fraz – 40 słów kluczowych
  • Wypowiedzenie umowy – 1 miesiąc

Optymalizacja to nasza mocna strona

Specjaliści z Agencji IN czekają na Ciebie

Specjalista SEO

Krzysztof Czajka

Specjalista SEO
Specjalista Google Ads

Wiktoria Chojnacka

Specjalista Google Ads
Specjalista SEO

Aleksander Piotrowski

Specjalista SEO/PPC
Młodszy Specjalista SEO

Jakub Jankowski

Młodszy Specjalista SEO
Specjalista Social Media

Klaudia Kacprzak

Specjalista ds. Social Media

Zgłoś się do nas i zleć nam optymalizację Twojej strony

Podbij lokalny rynek - Pozycjonowanie stron w Google z Katowic

Najbliższy geograficznie rynek, na którego szczyt pragniemy się wspiąć, jest zawsze znacznie bardziej owocny niż ten ogólnokrajowy. Walcząc o nabywców z całej Polski bowiem musimy pogodzić się nie tylko z rozciągłymi w czasie kampaniami, ale często także z brakiem obietnicy osiągnięcia wyniku. Inaczej jest wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z frazami regionalnymi. Przy dobrych wiatrach i w oparciu o wiedzę wyniesioną z setek poprzednich kampanii już w pierwszym miesiącu uda nam się zapewnić Ci stałe miejsce na katowickiej mapie wirtualnej sprzedaży. Pozycjonowanie Stron Katowice to droga, po której wraz z IN podążysz do komercyjnego i piarowego sukcesu, budując obecność marki i ekspertyzę oraz wpisując się na stałe w pamięć konsumentów.

0 SEO / Optymalizacja strony
0 Content Marketing
0 Link Building
0 Pozycjonowanie Stron
Optymalizacja stron Lokalnie Toruń

Pozycjonowanie stron sklepów internetowych w połączeniu z Google AdWords (Google Ads)

Przez lata nasi specjaliści wspierają rozbudowane Content Marketing i Link Building o sferę efektywnie prowadzonych social mediów. Jednak do tej klasycznej mieszanki zabiegów SEM od zawsze w agencji interaktywnej IN dodajemy przemyślane i profesjonalnie skonfigurowane kampanie Pay Per Click. Korzystając z narzędzia AdWords już w kwadrans jesteśmy w stanie zapewnić Ci lokatę na pierwszym miejscu wyszukiwań związanych z Katowicami, aglomeracją oraz regionem górnośląskim. To doskonałe narzędzie wspomagające pozycjonowanie stron Katowice, ale najczęściej także bardzo pomocne w wypadkach, kiedy potrzebujemy szybko pozbyć się danego towaru pod postacią wyprzedaży bądź też wietrzenia magazynów. Dzięki ustalonym i sprawdzonym przez nas metodom raz dostawszy się na czoło wyników Google, zostaniesz w nich jeszcze przez długi czas. Już dziś wybierz naszą ofertę i ciesz się napływem klientów!