CLOSE
clickclickKliknij i Zamów Bezpłatną Wycenę
Title Image

Google Ads / AdWords – Linki Sponsorowane

Chcesz trafić od razu na szczyt wyników wyszukiwania? Reklama AdWords to rozwiązanie Twoich potrzeb. Kampanie linków sponsorowanych polegają na umieszczeniu krótkich tekstów reklamowych na atrakcyjnych miejscach w wynikach wyszukiwania pod konkretnymi słowami kluczowymi. Decydując się na linki sponsorowane możesz od razu zostać dostrzeżonym przez potencjalnych Klientów. Reklama w Google AdWords to swoista aukcja, na której płacimy za każde kliknięcie internauty i przekierowanie go na wskazaną stronę internetową. W zależności od atrakcyjności i konkurencyjności słów kluczowych zależeć będzie koszt za tzw. klika.

Google Partner - Adwords
Nawiązujemy współpracę

Zanim stworzymy kampanię Adwords, staramy się poznać naszego Klienta i jego pomysł na biznes. Dzięki temu możemy zapewnić linki sponsorowane i remarketing o najwyższej skuteczności.

Analizujemy konkurencję

Nieodłącznym elementem kampanii linków sponsorowanych jest kompleksowy audyt. Wyczerpująca analiza konkurencji pozwala nam tworzyć reklamy Adwords/ Ads, generujące wartościowy ruch.

Umiejętnie przygotowany plan działania zapewni zwiększenie sprzedaży przez dotarcie do licznych potencjalnych klientów. Nasze kampanie AdWords / Ads bazują na strategii nastawionej na zyski.

Przedstawiamy koncepcję Klientowi

Pracujemy dla Klientów i wspólnie z nimi. Prowadząc kampanie linków sponsorowanych, dajemy Klientom możliwość monitorowania postępów. Z nami Google Adwords/ Ads daje duże korzyści.

Wdrażamy strategię

Po akceptacji zaproponowanej koncepcji, natychmiast uruchamiamy kampanię Ads/ Adwords. Na efekty nie trzeba długo czekać: reklamy od razu stają się widoczne dla użytkowników internetu.

Nasi Klienci otrzymują cykliczne raporty, przedstawiające postępy kampanii Google. Zawierają one m. in. liczbę wyświetleń i kliknięć, wydatki, wartość konwersji i popularne frazy.

Aby promocja w Google Adwords/ Ads była jeszcze bardziej efektywna, optymalizujemy strategię pod kątem zwiększenia sprzedaży. Odbywa się to z uwzględnieniem budżetu na kliknięcia.

Odnotowujemy sukces

Kiedy reklama w sieci wyszukiwania przynosi zamierzone efekty, nie osiadamy na laurach. Wyznaczamy jeszcze bardziej precyzyjne cele, prowadzące do dalszego rozwoju marki Klienta.

Zespół IN wypromował mój lokal w internecie. Współpraca od początku do końca przebiegła wzorowo. Otrzymałem opiekuna, kompleksowe wsparcie i raporty, a szybkie efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Polecam!

Marcin Woźniak

Jestem zadowolona, że powierzyłam pozycjonowanie specjalistom IN. Ruch na stronie znacznie się zwiększył, wreszcie zarabiam na swoim sklepie! Polecam tę firmę wszystkim przedsiębiorcom, którzy liczą na profesjonalną pomoc obejmującą optymalizację i reklamę w sieci.

Agata Wilk

Podjęłam współpracę z Agencją IN w zakresie realizacji strony internetowej dla Kancelarii. Nie spodziewałam się, że koncepcja będzie tak nowatorska i dopracowana. Firma wywiązała się z terminów, dostarczając projekt i realizując go, zgodnie z moimi sugestiami. Usługa warta swojej ceny!

Alicja Łuczak

Do firmy IN trafiłem z polecenia. Dziś to ja polecam te usługi osobom, zainteresowanym zaawansowanym pozycjonowaniem. Kampania okazała się skuteczna, zgodnie z założeniami. Agencja wywiązała się z umowy w terminie, wykazując się wysokimi kompetencjami. Dziękuję za pomoc.

Jakub Kołodziej
Testimonial Featured Image Testimonial Featured Image Testimonial Featured Image Testimonial Featured Image

Reklama AdWords wpisuje się w płatność pay per click, a to oznacza, że użytkownik płaci za każdego internautę, który za pomocą linków sponsorowanych zostanie przekierowany na jego stronę. Cena uzależniona jest od profesjonalnej optymalizacji reklamy AdWords. Prowadząc kampanie reklamowe z agencją IN Wrocław masz pewność, że wygenerujesz, jak największą ilość „klików” za niewielkie pieniądze. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na skuteczne działania, a nasza optymalizacja kampanii AdWords przyniesie szybki zwrot inwestycji Twojej firmie!

0 Wzrost sprzedaży
0 Wzrost ruchu
0 Dobór fraz
0 Analiza kampani

Sposób na dotarcie do potencjalnych Klientów!

Kampanie reklamowe AdWords

Agencja IN z Wrocławia prowadzi dla Klientów następujące formy reklamy AdWords:

kampanie produktowe

reklamy tekstowe – linki sponsorowane

reklamy graficzne

reklamy video

reklamy w poczcie GMail

Kampanie AdWords możemy uznać za skuteczną formę reklamy w internecie. To doskonały sposób na promowanie firmy, które przynosi efekt w postaci zwiększenia ruchu na stronie praktycznie od momentu włączenia reklamy. To rozwiązanie dedykowane dla osób, które chcą mieć natychmiastowy efekt. Reklama w wyszukiwarkach to pewność dotarcia z usługą lub danym produktem do potencjalnych nabywców. Linki sponsorowane Google ADS działają tylko wtedy, kiedy przedsiębiorca tego sobie życzy. Kampanie linków sponsorowanych możemy wyłączyć w dowolnym momencie lub poczekać na automatyczny koniec promowania strony po wykorzystaniu wpłaconych środków pieniężnych.

Reklama w internecie to najlepszy sposób na pozyskanie nowych Klientów w dobie prężnego rozwoju sieci. Dla optymalizacji ponoszonych kosztów kampanie reklamowe AdWords warto zlecić agencji IN z Wrocławia. Gwarantujemy, że uzyskamy maksymalną ilość wejść na Twoją stronę, a reklama szeptana będzie skutecznie zachęcać internautów do zakupu. Prowadzenie kampanii AdWords powierz agencji IN, a sam obserwuj wzrosty środków na firmowym koncie!

Promuj się z naszą pomocą

Zapraszamy do indywidualnej wyceny


    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym w celu realizacji obsługi przesłanego zapytania. Moje dane przekazuję dobrowolnie, gdyż mam świadomość, ze jest to konieczne do przetworzenia zapytania i udzielenia mi wszelkich informacji. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzanie o ochronie danych).