CLOSE
clickclickKliknij i Zamów Bezpłatną Wycenę
Title Image

Pozycjonowanie Cennik

SEO i pozycjonowanie to klucz do Twojego sukcesu w sieci. Sprawdź nasz cennik!

Po cóż trudzić się i ponosić koszty przekonywania do naszej oferty zupełnie przypadkowych odbiorców, jeśli można zwrócić się tylko do tych, którym potrzebom akurat wychodzi ona naprzeciw? Przed laty uznalibyśmy, że możliwość poinformowania potencjalnego klienta o naszych propozycjach w momencie, gdy to on sam zainteresuje się określonym asortymentem czy usługą, to czysta fantazja. Tymczasem, właśnie to stało się możliwe wraz z upowszechnieniem się dostępu do sieci i tym w istocie jest pozycjonowanie. Niezrównana precyzja, jaką charakteryzuje się ta metoda, oznacza doskonałą efektywność tego typu przedsięwzięć marketingowych. Ponosimy koszty docierania wyłącznie do tych, u których z największą łatwością uzyskamy decyzję o dokonaniu zakupu – to trzeba mieć na uwadze, analizując każdy cennik usług SEO. Wydawaj swoje pieniądze racjonalnie – na to, co przyniesie ci największy wzrost popularności i zysków!

Atrakcyjna oferta agencji IN dowodzi, że wysoką jakość realizowanych usług, o której przekonało się już wielu naszych Klientów, można pogodzić z atrakcyjnymi cenami. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom zarówno większych, jak i małych przedsiębiorstw, umożliwiając im stanięcie do równej walki nawet ze znacznie większymi rynkowymi graczami. Wiele lat obecności na rynku pozwoliło nam dobrze poznać potrzeby, jakie wiążą się z prowadzeniem dowolnej działalności i pozyskiwaniu nowych odbiorców oferowanych usług czy wyrobów i przygotować odpowiadający im cennik. Pozycjonowanie to metoda umożliwiająca skuteczne wypromowanie każdego podmiotu – jeśli tylko zajmą się tym specjaliści SEO najwyższej klasy. Agencja IN zaprasza do współpracy!

Pozycjonowanie i marketing szeptany

Popraw pozycję w wyszukiwarce i postaw na pozycjonowanie lokalne

Agencja IN gwarantuje szybkie rezultaty

 • 498
 • Google Start

  • Czas trwania umowy – na czas nieokreślony
  • Ilość pozycjonowanych fraz – 10 słów kluczowych
  • Wypowiedzenie umowy – 2 miesiące
 • 985
 • Google Optimum

  • Czas trwania umowy – na czas nieokreślony
  • Ilość pozycjonowanych fraz – 20 słów kluczowych
  • Wypowiedzenie umowy – 2 miesiące
 • 1498
 • Google Premium

  • Czas trwania umowy – na czas nieokreślony
  • Ilość pozycjonowanych fraz – 40 słów kluczowych
  • Wypowiedzenie umowy – 1 miesiąc

Nasi specjaliści SEO wszystkie zadania wykonają dla Ciebie skutecznie i minimalnym kosztem

O tym, jak znakomite korzyści płyną z posiadania dobrych lokat w wynikach wyszukiwania Google, wiadomo już do wielu lat. Tocząca się o nie od dawna zacięta walka spowodowała w pewnym momencie zdecydowaną reakcję internetowego giganta. Radykalnemu zaostrzeniu uległ sposób, w jaki jego algorytmy oceniają zawartość sieci. W efekcie, pozycjonowanie jest dziś zadaniem znacznie trudniejszym niż przed paroma laty. Obecnie nie chodzi o to, by linków pozyskać jak najwięcej – przede wszystkim muszą być wartościowe, a to niesie ze sobą pewien nakład pracy i kosztów. Dużo więcej uwagi niż dawniej wymaga także optymalizacja witryny. Kompetencje naszych specjalistów SEO sprawiają, że nie pominą oni żadnego istotnego aspektu nadadzą jej taką postać, jaka sprzyjać będzie najbardziej korzystnym ocenom ze strony algorytmów wyszukiwarki. Za pomocą odpowiednich narzędzi stale monitorujemy efekty wykonywanych przez nas działań, co także pozwala nam uzyskiwać ich znakomitą skuteczność. Najwyższe zaangażowanie i rzetelność nie oznacza jednak, że koszty naszych usług są wygórowane. Sprawdź przygotowany przez nas cennik i przekonaj się, że usługi SEO i skuteczne pozycjonowanie są Twoim zasięgu, a wraz z nimi coraz liczniejsi, żywo zainteresowani zakupem Twoich wyrobów lub usług klienci!

Search Engine Optimization

Jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc

Atrakcyjny cennik naszych usług SEO sprawia, że pierwszeństwo w Google jest na wyciągnięcie ręki

Wydatki na reklamę to zawsze konieczność, jeśli zależy nam na dotarciu do jak najszerszego grona potencjalnych klientów. Ich wysokość nie przekłada się jednak bezpośrednio na skuteczność promocji – niezbędne jest jeszcze sięgnięcie po odpowiednie metody. Pozycjonowanie, dzięki któremu możemy dotrzeć ze swoją ofertą dokładnie do tych odbiorców, których najłatwiej skłonić do zakupu, gwarantuje najwyższą efektywność. Warunek jest jeden – prace te muszą być wykonywane przez doświadczonych specjalistów SEO i SEM, posiadających aktualną wiedzę i wykorzystujących właściwe metody. Zlecenie ich zespołowi z agencji IN to właściwy wybór – zwłaszcza, że przygotowany przez nas cennik uwzględnia potrzeby i możliwości różnych przedsiębiorców, także tych, których budżety na promocję nie są nieograniczone. To bardzo ważne, tym bardziej, że uzyskać zyskownych miejsc w wynikach wyszukiwania Google nie da się dziś bardzo szybko. Stworzymy jednak dla Ciebie najlepszą strategię, która pozwoli Ci osiągnąć wzrost zamówień w czasie tak krótkim, jak jest do w danym przypadku możliwe.

busines

Pozycjonowanie daje efekt długofalowy, niemniej, raz zdobytych lokat trzeba bronić, jeśli zależy nam na utrzymaniu przewagi nad konkurentami. Stała współpraca z zespołem specjalistów to najlepsze rozwiązanie. Twoim pozycjom zagrażać będą nie tylko konkurenci, ale także błędy techniczne i fakt, iż algorytmy Google ulegają zmianom – niezbędna jest wówczas szybka reakcja i wprowadzenie stosownych zmian. Zmienia się jednak także rynek i potrzeby Twoich klientów. Ofertę trzeba będzie więc do nich dostosowywać, a zatem także jej pozycjonowanie. Korekty strategii i dobór kolejnych fraz pozwolą nadal być o krok przed rywalami i cieszyć się stałym zainteresowaniem ze strony najszerszego grona odbiorców. Nasz cennik to odpowiedź na Twoje potrzeby – przekonaj się sam! Zapraszamy do kontaktu.