CLOSE
clickclickKliknij i Zamów Bezpłatną Wycenę
Title Image

SEO / Optymalizacja Stron

Przedsiębiorcy działający w internecie marzą, by ich strona internetowa była odwiedzana regularnie przez rzeszę potencjalnych klientów. Niestety nawet bardzo dobry projekt graficzny i chwytliwy asortyment mogą zdać się na nic, jeśli strona nie będzie współgrać z wymaganiami wyszukiwarki. Optymalizacja stron internetowych to skuteczny sposób na zwiększenie ruchu na witrynie. Agencja In z siedzibą w mieście Wrocław posiada wieloletnie doświadczenie w optymalizowaniu stron internetowych swoich Klientów. Nasi specjaliści dostosują każdą witrynę, by była funkcjonalna dla użytkownika, ale też spełniała liczne wymogi stawiane przez wyszukiwarkę Google. Skuteczna i fachowa optymalizacja serwisów internetowych to klucz do dalszego promowania strony w sieci.

Agnecja SEO TORUŃ

Jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc

Pozycjonowanie i marketing szeptany

Co to jest SEO / Co to jest optymalizacja wyszukiwarek?

Kompleksowe pozycjonowanie nie może się obejść bez optymalizacji strony www. Nadrzędnym zadaniem SEO, którym w agencji IN zajmuje się zespół kompetentnych specjalistów, jest zwiększenie liczby unikalnych użytkowników trafiających na stronę dzięki serwisowi Google. Dzięki nam znajdziesz się w wysoko w wynikach organicznych – poniżej linków sponsorowanych, za to w grupie stron najczęściej klikanych przez internautów! Wyszukiwarka uwzględnia ponad 200 czynników, które decydują o miejscach poszczególnych witryn w rankingu. Optymalizację przeprowadzamy we wszystkich liczących się obszarach, dzięki czemu uzyskujemy najlepsze efekty poprawy widoczności. Dzięki On-Site SEO strony naszych Klientów spełniają wyśrubowane normy jakości treści, aspektów technicznych oraz user experience. Z kolei Off-Site SEO sprawia, że wartościowy content wywołuje pozytywny szum w sieci – w efekcie pozyskujemy cenne linki z serwisów zewnętrznych. W agencji IN optymalizacja stron www dla wyszukiwarki toczy się zgodnie z najwyższymi standardami.

Optymalizacja to nasza mocna strona

Specjaliści z Agencji IN czekają na Ciebie

Specjalista SEO

Krzysztof Czajka

Specjalista SEO
Specjalista Google Ads

Wiktoria Chojnacka

Specjalista Google Ads
Specjalista SEO

Aleksander Piotrowski

Specjalista SEO/PPC
Młodszy Specjalista SEO

Jakub Jankowski

Młodszy Specjalista SEO
Specjalista Social Media

Klaudia Kacprzak

Specjalista ds. Social Media

Zgłoś się do nas i zleć nam optymalizację Twojej strony

Najlepszy sposób na pozyskanie nowych klientów

Optymalizacja witryn internetowych

Profesjonalna optymalizacja strony SEO zawsze poprzedzona jest rzetelnym audytem, który ma na celu wyjawienie wszystkich mankamentów danego serwisu internetowego. Kolejnym krokiem jest optymalizacja witryny wykonywana przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w SEO.

0 Audyt SEO
0 Optymalizacja kodu strony
0 Optymalizacja treści
0 Optymalizacja grafik

Nasza optymalizacja serwisów internetowych obejmuje poprawę elementów budowy serwisu i treści na nim zamieszczonej. Optymalizacja stron www zawsze polega na działaniach, przeprowadzanych w obrębie kodu strony, grafiki i słów kluczowych. Tylko kompleksowe podejście do optymalizacji SEO jest gwarancją, że podjęte działania zwiększą widoczność w wyszukiwarce, a co za tym idzie przełożą się na ruch. Nie zwlekaj z decyzją! Optymalizacja stron internetowych to podstawa promowania strony w internecie! Zanim zainwestujesz w pozycjonowanie, reklamę płatną, czy inne działania marketingowe, bezwzględnie dostosuj swoją witrynę do wymagań wyszukiwarki. Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści nakreślą Ci proces optymalizacji w odniesieniu do Twojej strony internetowej!

Jak działa Search Engine Optimization

Algorytmy wyszukiwarki Google są już na tyle zaawansowane, aby precyzyjnie określać przydatność każdej strony internetowej dla każdego zapytania ze strony użytkownika. Agencja IN posiada wystarczające doświadczenie, aby stwierdzić które czynniki odgrywają w SEO główne role:

content – zawartość strony www stanowi główny wyznacznik użyteczności. Optymalizacja stron internetowych w znacznej części bazuje na tworzeniu przydatnej, unikalnej treści, zawierającej właściwe zwroty i słowa kluczowe. Specjalistyczne pojęcia umiejętnie przeplatane frazami najczęściej wpisywanymi w wyszukiwarkę.

struktura kodu HTML – jakość wykonania witryny od strony technicznej ma ogromny wpływ zarówno na wrażenia użytkowników, jak i działanie botów Google. Prosta nawigacja i czytelne menu zachęcają do zapoznania się z innymi podstronami. Uwzględnienie słów kluczowych w adresach URL, tytułach i nagłówkach tekstów ułatwia zrozumienie treści. To tylko niektóre elementy, które podlegają optymalizacji w ramach SEO.

Google PageRank – reputacja witryn, które zawierają linki do danej strony. Im większa renoma, tym cenniejsze odnośniki. Witryny wysokiej jakości z reguły linkują do innych serwisów na równie dobrym poziomie.

Pozycjonowanie i marketing szeptany

Techniki optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Trzy podstawowe elementy silnej strategii SEO

Agencja IN stosuje wyłącznie metody przynoszące realne efekty. Pierwszym etapem każdej optymalizacji strony jest rzetelna analiza, na podstawie której przygotowujemy szczegółowy plan działania. W razie potrzeby modyfikujemy wcześniejsze założenia, jednak każda strategia SEO opiera się na 3 elementach:

przygotowanie konfiguracji technicznej – dla wyszukiwarki liczy się kod strony www, który wygląda „nieco” inaczej niż witryna wyświetlana w przeglądarce internetowej. Dbamy o to, aby boty Google mały sprawnie przeskanować i zindeksować wszystkie podstrony, eliminujemy wszelkie błędy w rodzaju niewłaściwych adresów URL w przekierowaniach czy powielonej zawartości.

poprawa istniejącej treści i regularne aktualizacje – to content jest tym, czego szukają użytkownicy. Nasi specjaliści SEO analizują treść pod kątem przejrzystej struktury, parametrów meta i nasycenia frazami kluczowymi. Wyszukiwarka bierze pod uwagę również częstotliwość publikacji nowych treści.

odnośniki wewnętrzne i zewnętrzne – odsyłacze do innych podstron absolutnie nie mogą prowadzić donikąd. Błędy „internal 404” mocno pogarsza doświadczenie użytkownika i obniża ocenę witryny w Google. Z kolei pozyskiwanie linków zwrotnych z wysoko ocenianych serwisów poprawia reputację optymalizowanej strony internetowej.

Skąd Google wie, jak uszeregować stronę?

Celem wyszukiwarki jest wskazanie użytkownikowi tych witryn internetowych, które w największym stopniu pasują do jego zapytania. Specjalnie zaprogramowane algorytmy analizują zawartość niezliczonych serwisów, a także zachowanie internautów na poszczególnych witrynach. Ocenia przy tym 2 podstawowe kwestie: powiązania pomiędzy wpisanymi frazami kluczowymi a częścią merytoryczną serwisu, a także autorytet poszczególnych witryn. Optymalizacja strony pod kątem SEO sprawi, że Twoja witryna stanie się przejrzysta dla botów Google i zacznie zyskiwać na popularności wśród użytkowników. Specjaliści z agencji IN stworzą dla Ciebie content bardzo dobrej jakości, wypełniony pożytecznymi informacjami oraz nasycony najważniejszymi słowami kluczowymi. Wartościowa treść będzie w naturalny sposób udostępniana w mediach społecznościowych i branżowych serwisach – tak zbudujemy renomę Twojej strony według kryteriów Google. Zadbamy również o pozostałe czynniki rankingujące, takie jak parametry plików graficznych oraz wewnętrzne odnośniki, ułatwiające użytkownikom poruszanie się po witrynie.

Projektowanie i tworzenie stron www

Popraw pozycję w wyszukiwarce i postaw na pozycjonowanie lokalne

Agencja IN gwarantuje szybkie rezultaty

 • 498
 • Google Start

  • Czas trwania umowy – na czas nieokreślony
  • Ilość pozycjonowanych fraz – 10 słów kluczowych
  • Wypowiedzenie umowy – 2 miesiące
 • 985
 • Google Optimum

  • Czas trwania umowy – na czas nieokreślony
  • Ilość pozycjonowanych fraz – 20 słów kluczowych
  • Wypowiedzenie umowy – 2 miesiące
 • 1498
 • Google Premium

  • Czas trwania umowy – na czas nieokreślony
  • Ilość pozycjonowanych fraz – 40 słów kluczowych
  • Wypowiedzenie umowy – 1 miesiąc

Skutecznie rozszerzamy zasięgi w całym kraju

Reklamuj się z nami w innych miastach Polski

Content Marketing

Optymalizacja ruchu związanego z wyszukiwaniem: od kliknięć do konwersji

Nakłonienie internauty do wejścia na stronę dzięki jej wysokiej pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwania (SERP) to dopiero początek. W agencji IN doskonale zdajemy sobie sprawę, że to zdobycie płacącego klienta ma dla Ciebie największe znaczenie. I potrafimy sprawić, aby użytkownicy zamieniali się w realnych odbiorców Twoich produktów i usług. W ramach optymalizacji współczynnika konwersji (CRO) testujemy mnóstwo rozwiązań, aby ustalić które z nich skutkują pożądanymi reakcjami konsumentów. Struktura menu witryny, możliwość nawiązania szybkiego kontaktu z przedstawicielem Twojej firmy albo wyświetlenie odpowiedniego komunikatu we właściwym czasie – to tylko część przykładów na optymalizację ścieżki zakupowej. Wprowadzenie indywidualnie dobranych zmian na stronie internetowej może skutecznie nakłaniać odwiedzających do określonych zachowań. Sprawdziliśmy to wielokrotnie i wiemy, jak się za to zabrać. Tylko spójrz na nasze referencje od dotychczasowych Klientów!

Najlepsze narzędzia SEO

W Agencji IN korzystamy z zaawansowanych usług i systemów, dzięki którym optymalizacja stron internetowych przebiega sprawnie i skutecznie. Sprawdź, jakich narzędzi używamy, aby podejmować najlepsze z punktu widzenia SEO decyzje:

Google Search Console – pokazuje, jak wyszukiwarka ocenia daną stronę internetową. Zawiera m.in. informacje o błędach indeksowania, linkach zwrotnych, frazach pozyskujących wejścia, pozwala też zaktualizować plik robots.txt, który zawiera ważne dla robotów wyszukiwarki wytyczne.

Planer słów kluczowych Google Ads – niezastąpiony w planowaniu słów kluczowych oraz kampanii reklamowych w wyszukiwarce. Planer pokazuje dokładnie, które sformułowania cieszą się największą popularnością i jaki będzie koszt kliknięcia (CPC) w linki sponsorowane w Google.

Narzędzia i platformy SEO – SEMstorm, BuzzStream, Linkody Varvy i wiele innych. Z ich pomocą pozyskujemy wartościowe dane o ruchu na stronie, jej wydajności, zgodności z najnowszymi wytycznymi Google oraz treściach publikowanych przez Twoją konkurencję.

Media społecznościowe – reakcje odbiorców to najlepszy miernik jakości treści. Ponadto kolejne udostępnienia pozytywnie wpływają na autorytet witryny, którą dzielą się użytkownicy.

Wystartowaliśmy!

Uruchomiliśmy Agencję IN. Nasz zespół liczył wtedy tylko 3 osoby, które działały w branży od 2008 roku. Byliśmy w pełni gotowi na rozwinięcie SEO skrzydeł.

01.05.2014 r.

Pierwsze sukcesy IN

Dynamiczny rozwój i otwarte podejście pozwoliły nam pozyskać Klientów. Do zespołu dołączyli kolejni specjaliści.

2015 r.

Wielka przeprowadzka

W starym biurze zrobiło się ciasno. Z początkiem roku wynajęliśmy nowoczesny lokal w centrum Wrocławia.

2016 r.

Reorganizacja

Zatrudniliśmy kolejne osoby, specjalizujące się w SEO i pozycjonowaniu . Stworzyliśmy komfortowe stanowiska pracy.

2017 r.

Zwiększamy standard

Ruszyliśmy z innowacyjnym programem szkoleń, podnoszących kwalifikacje. Dzięki temu dziś możemy zaoferować marketing internetowy na najwyższym poziomie.

2018 r.

Nowa strona www

Agencja IN rośnie w siłę! Poddaliśmy naszą stronę metamorfozie. Odświeżony układ jest znacznie łatwiejszy w nawigacji.

2019 r.

Korzyści płynące z Optymalizacji SEO

Z uwagi na niepodważalną rolę Google, optymalizacja stron www pod użytkowników wyszukiwarki stała się najważniejszym elementem całego marketingu internetowego. Witryny, które zajmują pierwsze pozycje w rankingu, zyskują od 40 do 60% wszystkich kliknięć z serwisu. Z kolei strony klasyfikowane przez Google poza TOP 10 przyciągną uwagę maksymalnie 2-3% internautów. Tylko tylu internautów w ogóle wchodzi na drugą czy trzecią stronę wyników. Agencja IN gwarantuje Ci, że Twoja strona internetowa znajdzie się w ścisłej czołówce rankingów wyszukiwarki (SERP). Poprawa widoczności niesie ze sobą wzmożone zainteresowanie odbiorców – a stąd już tylko krok do efektywnego pozyskiwania nowych klientów. To jest właśnie idealna okazja biznesowa, której nie możesz przegapić! Sukcesywne wdrażanie kolejnych zaleceń SEO przekłada się na większą liczbę wejść, a wypełnienie witryny contentem na doskonałym poziomie przyczyni się do budowania pozytywnego wizerunku Twojej marki wśród przedstawicieli grupy docelowej. Zacznij optymalizować swoją stronę internetową, a wyprzedzisz konkurencję!

Jak monitorować i śledzić wyniki SEO

Wymierne efekty da się pokazać konkretnymi liczbami i statystykami. Ponadto stałe monitorowanie kluczowych parametrów witryny pomaga dopasowywać strategię SEO, a także szybko reagować na wszelkiego rodzaju zmiany – jak choćby modyfikację algorytmów Google albo wzmożone działania konkurencji. W agencji IN szczególną uwagę poświęcamy następującym wskaźnikom:
– ruch na stronie przychodzący z wyszukiwarki
– współczynnik konwersji z ruchu organicznego
– popularność poszczególnych podstron (pokazuje, które strony docelowe prezentują się najlepiej)
– średni czas spędzony przez użytkownika na witrynie
– współczynnik odrzuceń (kiedy internauta wychodzi z serwisu bezpośrednio po wejściu, nie podejmując dalszych akcji)
– liczba podstron zindeksowanych przez Google (spadek może świadczyć o tym, że po aktualizacji algorytm uznał część z nich za nieistotne, zbyt słabe)
– miejsce w rankingu wyszukiwarki na wybrane przez Ciebie słowa kluczowe

Kiedy już zostaniesz Klientem agencji IN, będziesz regularnie otrzymywać szczegółowe raporty z bieżącymi wynikami, analizami aktualnej sytuacji oraz planami przyszłych działań. Zobaczysz proces SEO jak na dłoni!

1
Planujemy

Zaczynamy od briefu

2
Wdrażamy strategię

Tworzymy skuteczny plan marketnigowy

3
Monetyzujemy

Przekształcamy ruch w dochód

4
Raportujemy

Stale monitorujemy postępy prac przy optymalizacji seo

5
Zyskujemy

Intensywna kampania = efekty!

Dlaczego potrzebujesz SEO?

Posiadanie własnej witryny internetowej to w biznesie norma – jednak to optymalizacja strony pod wytyczne wyszukiwarki sprawia, że firmowy serwis ma szansę zainteresować odbiorców. Google odpowiada globalnie za ponad 90% naturalnego ruchu w sieci, który powstał bez dodatkowych wydatków na reklamę. Oferowane przez agencję IN usługi z zakresu Search Engine Optimization skutkują znaczącym poprawieniem jakości witryny, szybszym indeksowaniem przyszłych podstron oraz pozyskaniem większej liczby unikalnych użytkowników z Twojej grupy docelowej. W efekcie prowadzony przez Ciebie biznes stanie się znacznie bardziej widoczny i rozpoznawalny w internecie. Długofalowo SEO przełoży się na wzrost sprzedaży, co otworzy Ci zupełnie nowe, niebywale atrakcyjne możliwości rozwoju. Witryny z pierwszej piątki SERP przejmują co najmniej 67,6% ruchu z wyszukiwarki – z naszą pomocą dołączysz do tego elitarnego grona! Wykorzystaj szansę, jaką daje Ci doskonała pozycja w Google dzięki zoptymalizowaniu strony internetowej według wymagań współczesnych użytkowników.

Agencję IN tworzy zespół doświadczonych specjalistów SEO, którzy w marketingu internetowym działają od lat. Widzimy, jak dynamicznie zmieniają się oczekiwania internautów, a wraz z nimi wytyczne wyszukiwarki Google. Mamy już na koncie sporo sukcesów i udanych kampanii – Twoja firma może być następna! Stale poszerzamy naszą wiedzę, aby wszystkie elementy optymalizacji stron www przeprowadzać zgodnie z najbardziej wyśrubowanymi standardami. Sprawdź naszą ofertę i dołącz do grona najlepszych z najlepszych!