CLOSE
clickclickKliknij i Zamów Bezpłatną Wycenę
Title Image

Social Media Marketing

Media społecznościowe to perfekcyjny sposób do nawiązania interakcji z potencjalnymi odbiorcami towarów lub usług. Profesjonalne prowadzenie fanpage umożliwia w ciekawy sposób dotarcie do klientów odwiedzających profil firmy w mediach społecznościowych. Reklama na portalach społecznościowych jest bardzo efektywna ze względu na ich liczbę. Obecnie każda firma chcąca prowadzić świadomy marketing społecznościowy powinna być obecna w takich miejscach jak: Facebook, LinkedIn, Twitter. Stale rosnąca popularność social media sprawia, że współczesne firmy dostrzegają w nich doskonały sposób na kreowanie wizerunku i dotarcie do znacznej liczby potencjalnych klientów. Agencja In z Wrocławia posiada bogate doświadczenie poparte licznymi sukcesami w social media marketing. Tworzymy skuteczne kampanie w mediach społecznościowych, które przekładają się na znaczny sukces każdego naszego Klienta!

Social Media Marketing

Skutecznie rozszerzamy zasięgi

Reklamuj się z nami w mediach społecznościowych

Pora zaistnieć w internecie

Wizerunek swojej marki warto budować, wykorzystując do tego popularne kanały social media.

Social marketing to strzał w 10

Obszarem naszych działań są m. in. Facebook, Instagram i Twitter, pozwalające rozszerzać zasięgi.

Szybkie efekty i szybkie zyski

Reklama internetowa na kanałach social media oznacza korzyści dla każdego przedsiębiorcy.

Pomagamy dotrzeć na szczyt

Od lat realizujemy kampanie w social media, w pełni czerpiąc z możliwości marketingu społecznościowego.

Strategia Social Media

Sprawnie realizujemy cele marketingowe

Reklamy internetowe na Facebooku są obecnie jednymi z najskuteczniejszych form płatnej promocji w sieci. W Agencji IN działają Specjaliści ds. Social Media, dla których prowadzenie fanpage i realizowanie kampanii na Facebooku to codzienność. Posiadają oni wiedzę w zakresie trendów, panujących w obszarze social mediów. Ponadto mogą się pochwalić umiejętnością przeprowadzania audytów działań konkurencji i precyzyjnego wyznaczania celów, odpowiadających potrzebom Klientów. W ramach promocji na Facebooku oferujemy kompleksowe działania, prowadzące m. in. do zwiększenia ilości like’ów, zdobycia konkretnych leadów, a także zachęcenia potencjalnych klientów do aktywności na fanpage’u firmy.

Promocja firmy na Instagramie w dobie XXI wieku jest ważnym punktem na mapie rozszerzania zasięgów lokalnego biznesu. Stworzenie profilu, który będzie rozpoznawalny, a następnie utworzenie płatnej kampanii reklamowej na Instagramie to skuteczne sposoby dotarcia do szerokiego grona odbiorców. Specjaliści z Agencji InPozycjonowanie są gotowi, aby promować Klientów na kanałach social media, w tym również na Instagramie. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami, a reklama w mediach społecznościowych wychodzi nam bardzo dobrze. Stworzymy kampanię, która wypromuje Twój biznes niewielkim kosztem, przynosząc duże zyski.

Im więcej kanałów komunikacji, tym lepiej dla marki, pragnącej piąć się na szczyt. Wśród kampanii reklamowych wykorzystujących social media, nie sposób zapomnieć o tych z Twittera. Za pośrednictwem tego portalu społecznościowego, jesteśmy w stanie zbudować, a potem wzmacniać relację z klientami. Korzystając z narzędzia, jakim jest Twitter Ads, możemy zapewnić znaczny przyrost liczby obserwatorów i promować markę, docierając wyłącznie do tych odbiorców, na których nam zależy. Agencja IN zatroszczy się o to, żeby również Twoja marka zaistniała w internecie. Zwiększymy nie tylko zasięgi, ale też tzw. świadomość Top of Mind i świadomość spontaniczną.

Profesjonalny social media marketing z agencją IN

Zwiększy sukces każdej firmy!

Wiele firm zastanawia się nad samodzielnym prowadzeniem profili w social media. Należy podkreślić, że brak wiedzy w zakresie możliwości, jakie niosą portale społecznościowe przełoży się na niepowodzenie prowadzonych tam działań. Odniesienie sukcesu w social media nie polega jedynie na założeniu konta firmowego i publikowaniu przypadkowych postów.

Reklama na portalach społecznościowych polega na ustaleniu grupy docelowej, a następnie stworzeniu przekazu do niej dostosowanego. Warto zaznaczyć, że prowadzenie fanpage ma na celu stworzenie miejsca do promowania wizerunku, a także miejsca do wymiany informacji, opinii na temat usług, produktów przez klientów. Regularne publikowanie ciekawych i przemyślanych treści sprawi, że nasza marka utrwali się w pamięci obecnych i potencjalnych nabywców. Agencja IN tworzy skuteczne kampanie marketingowe w social media, które promują firmy z całej Polski. Reklama na portalach społecznościowych z naszym udziałem przyniesie firmie wymierne zyski! Sprawdź, jaką propozycję pozycjonowania stron imarketingu w social media mamy dla Ciebie!