CLOSE
clickclickKliknij i Zamów Bezpłatną Wycenę
Title Image

Pozycjonowanie Koszt

Interesuje Cię koszt pozycjonowania strony w Google? Dowiedz się więcej i uniknij popularnych błędów

W ostatnich dwóch dekadach możemy zaobserwować znaczny wzrost popularności internetu. Nie dziwi nas więc fakt, że zdecydowana większość transakcji gotówkowych przeniosła się właśnie do globalnej sieci. Każdego dnia korzysta z niej kilkanaście milionów Polaków, a do najważniejszej

rangi urosło skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, które jest gwarantem odpowiedniej widoczności w wyszukiwarce Google. Zaznaczenie obecności na czołowych lokatach zestawienia tworzonego przez amerykańskiego hegemona niesie za sobą naprawdę wiele korzyści. Jedną z nich jest możliwość stałego zdobywania nowych Klientów. Nie możemy zapominać również o cenie za tego typu usługę. Sam koszt pozycjonowania strony okazuje się bardzo atrakcyjny. W porównaniu z innymi zabiegami marketingowymi, walka o szczyt listy SERP jest relatywnie tania.

1
Planujemy

Zaczynamy od briefu

2
Wdrażamy strategię

Tworzymy skuteczny plan marketnigowy

3
Monetyzujemy

Przekształcamy ruch w dochód

4
Raportujemy

Stale monitorujemy postępy prac

5
Zyskujemy

Intensywna kampania = efekty!

Koszt pozycjonowania w Google zależy od wielu czynników. Bądź tego świadomy!

W tym momencie prawdopodobnie zastanawiasz się ile kosztuje pozycjonowanie. Ciężko udzielić jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Koszt pracy specjalistów SEO uzależniony jest od wielu czynników. Na samym początku należy jednak wspomnieć, że niekiedy najtańsza oferta nie będzie dobrym rozwiązaniem dla prowadzonej przez Ciebie działalności. Dlaczego? Pozycjonowanie stron to niezwykle skomplikowany i czasochłonny proces, który wymaga od fachowców rozbudowanej wiedzy na temat funkcjonowania algorytmów wyszukiwarki Google. Najbardziej znani marketerzy biorą regularny udział w prestiżowych szkoleniach i konferencjach. Stałe podnoszenie kwalifikacji, zdobywanie spektakularnego doświadczenia oraz realizacja coraz większych projektów powoduje, że koszt pozycjonowania strony internetowej może okazać się wyższy niż początkowo zakładałeś. Każda agencja marketingu sieciowego posiada inny cennik. Zdarzają się również przypadki, gdy całkowity koszt za pozycjonowanie podawany jest po indywidualnej konsultacji. W każdym z tych wypadków czerwoną lampką ostrzegawczą w Twojej głowie powinna być mocno zaniżona cena. To właśnie po tym czynniku rozpoznasz niedoświadczonych i często nieuczciwych marketerów.

Search Engine Optimization
shop

Ile kosztuje pozycjonowanie strony firmowej w Agencji IN? Wybierz jeden z trzech pakietów

Uśmiech na twarzy zadowolonego Klienta jest dla nas zdecydowanie najlepszą formą reklamy. Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży SEO proponujemy Ci jeden z trzech pakietów, które gwarantują skuteczne pozycjonowanie stron. W Agencji IN każdy przedsiębiorca znajdzie ofertę skrojoną pod własne oczekiwania. W ramach najbardziej budżetowego wariantu – Google

Start – zlecasz nam walkę o szczyt listy SERP na dziesięć fraz kluczowych. Inwestując zaledwie 498 zł otrzymujesz możliwość zdominowania rankingu tworzonego przez amerykańskiego giganta z Mountain View. Wybierając pakiet Optimum dwukrotnie mnożysz ilość pozycjonowanych fraz.

Ile kosztuje pozycjonowanie strony w najdroższym wariancie cenowym? Płacąc 1498 zł otwierasz przed sobą zupełnie nowe możliwości biznesowe. Usługa Google Premium zakłada dobór nawet do 40 słów kluczowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że skuteczne pozycjonowanie stron jest długofalowym procesem, dlatego nie określamy z góry czasu trwania kontraktu z Agencją IN.

Jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc

Zdominowanie rankingu Google i... Poznaj wszystkie korzyści pozycjonowania stron

Ze swoimi Klientami lubimy grać w otwarte karty. Razem z nami zrealizujesz swoje marzenie i dotrzesz na szczyt rankingu tworzonego przez Google. Prowadzonej przez Ciebie domenie WWW zapewnimy nie tylko wysoką, ale także niczym niezagrożoną lokatę. Pozycjonowanie wykonywane z ramienia Agencji IN cieszy się bardzo dużą skutecznością. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w walce o najwyższe pozycje listy SERP nawet na najbardziej konkurencyjne frazy kluczowe w Polsce. Wiemy, że tego typu proces nie jest jednorazowym zabiegiem. Sumienna i systematyczna

praca sprawi, że raz zachowasz swoją pozycję nawet na kilka kolejnych lat. Każdy stawiany przez nas krok jest dokładnie przemyślany. Nie stosujemy sprawdzonych szablonów na pozycjonowanie strony internetowej. Podchodzimy w sposób indywidualny do każdego zlecanego nam projektu, a regularna analiza Twojej branży umożliwia nam ustabilizowanie relatywnie wysokich pozycji.

busines

Ogromny błąd popełniają właściciele firm, którzy twierdzą, że pozycjonowanie stron ogranicza się wyłącznie do walki o najwyższe pozycje w rankingu prowadzonym przez Google. Dzięki takiemu zabiegowi marketingowemu, wyróżnisz się na tle innych marek. Fachowcy zatrudnieni w Agencji IN kompleksowo zadbają o Twój wirtualny wizerunek. Prowadzona przez Ciebie strona w końcu będzie dostrzegana przez potencjalnych Klientów. Ogólnopolski content marketing sprawi, że o logotypie i ofercie przedsiębiorstwa usłyszy nie tylko najbliższa okolica, ale także inne większe miasta w Polsce. W ten sposób nie tylko dogonisz, ale również zdominujesz nawet największych hegemonów w branży. Pozycjonowanie stron internetowych umożliwi Ci także uzyskanie statusu regionalnego lidera sprzedaży, co bezpośrednio przełoży się na zmaksymalizowanie zysków z tytułu prowadzenia własnej działalności gospodarczej.