CLOSE
clickclickKliknij i Zamów Bezpłatną Wycenę
Title Image

Pozycjonowanie Stron Internetowych

Pozycjonowanie strony internetowej stanowi najskuteczniejszy sposób na wypromowanie strony w rankingu wyszukiwarki. Osiągnięcie wysokich pozycji gwarantuje sukces firmy i stały napływ nowych, potencjalnych Klientów. Pozycjonowanie stron www ma na celu poprawienie miejsca, jakie witryna zajmuje w wynikach wyszukiwania. Pewność sukcesu i zarobków ma jedynie 5 pierwszych stron internetowych, wyświetlających się pod danymi słowami kluczowymi.

Pozycjonowanie stron www
1
Planujemy

Zaczynamy od briefu

2
Wdrażamy strategię

Tworzymy skuteczny plan marketnigowy

3
Monetyzujemy

Przekształcamy ruch w dochód

4
Raportujemy

Stale monitorujemy postępy prac przy pozycjonowaniu stron

5
Zyskujemy

Intensywna kampania = efekty!

Dlaczego warto zlecić profesjonalne pozycjonowanie strony w Internecie Agencji IN?

Nasza firma to sztab specjalistów, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży. Mamy na koncie ponad 1300 zrealizowanych projektów w zakresie pozycjonowania stron. Wiedza poparta licznymi sukcesami sprawia, że tworzone przez nas strategie pozycjonowania strony przekładają się skutecznie na pomnożenie zysków i wzrost zainteresowania danymi produktami lub usługami. Profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach, prowadzone przez naszą agencję IN, skutecznie podniesie Twoją pozycję!

pozycjonowanie www Toruń

Sposób na sukces Twojej firmy! Jak wypozycjonować stronę www.

Pozycjonowanie stron internetowych z agencją IN

Nawiązując współpracę z agencją IN bez żadnego wysiłku osiągniesz wymarzone pozycje w wyszukiwarce. Bogate doświadczenie i wiedza pozwoliły nam stworzyć ofertę na skuteczne pozycjonowanie strony internetowej. Decydując się na pozycjonowanie stron seo z agencją IN otrzymujesz m. in.:

Audyt słów kluczowych (uwzględniający ruch i konwersję)

Audyt strony www

Audyt linków do strony

Optymalizację strony www

Content marketing

Monitoring pozycji

Weryfikację pod kątem filtra Google

Buzz Marketing – marketing szeptany

Link building

Najnowszej generacji pozycjonowanie stron

Skuteczne pozycjonowanie strony to realna szansa na sukces każdej firmy, działającej na rynku. Zachęcamy do poznania naszego sposobu na skuteczną optymalizację SEONie czekaj, skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci spersonalizowaną wycenę pozycjonowania strony firmowej. Nasi specjaliści SEO czekają na telefon lub wiadomość od Ciebie.

Z nami wysoka pozycja w Google jest możliwa

W walce o wysoką pozycję w wyszukiwarce Google liczy się precyzja działania. Chcąc wyprzedzić konkurencję i znacznie zwiększyć rozpoznawalność swojej marki, warto zdecydować się na pozycjonowanie strony. We współpracy z Agencją IN, przebiegnie ono sprawnie i będzie miało pozytywny wpływ na prowadzony przez Ciebie biznes.

Wyraźnie odczuwalny wzrost sprzedaży

Z pomocą naszych ekspertów w branży SEO, pozycjonowanie stron zawsze przynosi zamierzone efekty. Jednym z nich jest wzrost sprzedaży, wynikający z odpowiednio przygotowanej strony www. Pozycjonowanie stron internetowych w naszym wykonaniu to szereg działań, które zapewniają osiągnięcie topowej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Optymalizacja stron Lokalnie Toruń
Pozycjonowanie i marketing szeptany

Top 5 w wyszukiwarce Google, czyli skuteczne pozycjonowanie stron

Treść według Google jest najważniejszą walutą, jednak sama treść nie wystarczy by zdobyć topowe pozycje. Zdobywanie linków to drugi z najważniejszym elementów pozycjonowania strony www ale bez odpowiedniej optymalizacji nawet duża ilość linków nam nie pomoże osiągnąć wysokiej pozycji. W zdobywaniu linków przychodzących do naszej stronie internetowej należy się skupić na ich jakości, a nie ilości. Linki które będą pochodziły ze stron charakteryzujących się wysokim rankingiem spowodują, że Google doceni witrynę i pomoże szybciej wbić się na pierwsza kartę wyszukiwarki. Pozycjonowanie stron to proces, który składa się z bardzo wielu technicznych kwestii, jednak bez w/w aspektów żadna firma nie ma szans aby podbić rynek lokalny jak i globalny.

Korzyści płynące z skutecznego pozycjonowania domeny w Google

Profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych nie przynosi efektów natychmiast, dzień po rozpoczęciu działań. Nasza agencja może zagwarantować Twojej firmie konkretne profity:

Strona poprawi swoją widoczność w wyszukiwarce – wysokie miejsce w rankingu Google sprawi, że potencjalni klienci sami zaczną trafiać na przygotowaną przez Ciebie ofertę. 5 pierwszych pozycji cieszy się największym zainteresowaniem użytkowników. Większa szansa konwersji – częstsze odwiedziny internautów oznaczają pozyskiwanie wartościowego ruchu. Nie tylko pozycjonowanie sklepu internetowego może przynosić zyski. Każda wizyta użytkownika na witrynie oznacza okazję do pozyskania klienta, od razu albo w przyszłości.

Serwis www zacznie na siebie zarabiać – wzrost przychodów dzięki konsumentom, którzy dowiedzieli się o Twojej firmie przez internet, jest pewny jak w banku. Pozycjonowanie strony w Google sprawi, że rozkręcisz sprzedaż bez dodatkowych wydatków na reklamę. Wyniki organiczne klikają się lepiej niż reklamy Ads, a dzięki SEO koszt dotarcia do potencjalnego klienta będzie minimalny.

Zbudujesz pozytywny wizerunek swojej marki – firmy wyświetlające się w czołówce rankingów Google budzą znacznie większe zaufanie konsumentów. Dzięki pozycjonowaniu przez agencję IN Twój brand stanie się rozpoznawalny i chętniej wybierany przez odbiorców.

Projektowanie i tworzenie stron www

Nasi specjaliści dokładnie wiedzą, które elementy stron internetowych mają największy wpływ na ranking Google.

W jaki sposób wyszukiwarki pozycjonują Twoją witrynę w wynikach wyszukiwania?

Dzięki temu potrafimy przeprowadzić skuteczne pozycjonowanie stron www w praktycznie każdej branży.

dostosowanie serwisu do potrzeb urządzeń mobilnych – ponad 50% ruchu w internecie generują użytkownicy smartfonów, tabletów itd.

czasy ładowania witryny

czytelna struktura zawartości, maksymalnie ułatwiająca odbiorcy odnalezienie poszukiwanych działów

jakość, przydatność i unikalność treści na stronie internetowej

częstotliwość pojawiania się nowego contentu na witrynie

meta opisy i meta tagi

linkowanie wewnętrzne oraz odnośniki z zewnętrznych serwisów o wysokiej renomie

nasycenie treści słowami kluczowymi

domena – jej nazwa, historia, struktura adresów URL

sygnały z mediów społecznościowych – tweety, lajki etc.

W agencji IN stosujemy najwyższe standardy w dziedzinie SEO, zgodnie z wytycznymi Google. Zmieniamy serwisy www naszych Klientów tak, aby służyły przede wszystkim użytkownikom. Takie pozycjonowanie stron internetowych przynosi najlepsze, długotrwałe wyniki.

Jak poprawić pozycjonowanie w sieci: 5 niezawodnych porad z wynikami długoterminowymi

Zwiększamy wartość dodaną treści – użytkownicy chętniej dzielą się tym, co sami uznają za przydatne, ważne, ciekawe, zabawne… Kolejne naturalne udostępnienia na blogach i w sieciach społecznościowych poprawiają pozycję strony w Google.

Wzbogacamy content marketing o działania SEO – przygotowujemy wpisy z użyciem najważniejszych dla Ciebie słów kluczowych w treści oraz parametrach meta. Ułatwiamy dzielenie się nimi w social mediach poprzez hashtagi i przyciski do najpopularniejszych społecznościówek.

Tworzymy aktywne społeczności wokół marki – profile z social mediów firmy zawsze pojawiają się w czołówce wyników wyszukiwania Google. Dlatego warto prowadzić, a nie tylko zakładać kolejne profile. Dużym ułatwieniem jest automatyczna publikacja wcześniej stworzonych postów.

Pozyskujemy wartościowych odbiorców i odnośniki – w agencji IN doskonale wiemy, że skuteczne pozycjonowanie stron internetowych nie może się obejść bez link buildingu. W tej kwestii najskuteczniejsze są publikacje w serwisach zewnętrznych, cieszących się dobrą opinią, a także marketing szeptany.

Poprawiamy jakość ruchu na stronie – bezmyślne zwiększanie liczby unikalnych użytkowników odwiedzających witrynę firmy nie przyniesie Ci spodziewanych korzyści. Dzięki nam Twój serwis trafi do wskazanej grupy docelowej, a dzięki wysokiej jakości treściom zacznie żyć w sieci. Poznasz to po rosnącej liczbie udostępnień contentu i innych akcji internautów, z zakupami i zapytaniami ofertowymi na czele.

Optymalizacja strony Internetowych

Jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc

Pozycjonowanie stron www

Opracowanie strategii pozycjonowania dla Twojej marki dzięki Agencji IN

Wszystkie nasze działania SEO planujemy z dużym wyprzedzeniem. Każdy ruch poprzedza dogłębna analiza czynników decydujących o powodzeniu całej kampanii. Zaufaj doświadczeniu specjalistów z IN – mamy na koncie już ponad 1300 realizacji. Sukces pozycjonowania w Google to podstawa do wykreowania rozpoznawalności marki Twojej firmy. Marketing internetowy traktujemy kompleksowo: zaczynamy od rzetelnego rozpoznania potrzeb i oczekiwań grupy docelowej, do której chcesz skierować swoją ofertę. Ważna jest również ocena poczynań konkurencji – wybierając agencję IN masz pewność, że promowana przez Ciebie marka zajmie wyjątkowo eksponowane miejsce. Zarówno w rankingach najpopularniejszej wyszukiwarki, jak i w świadomości konsumentów. Pozycjonowanie strony w Google stanowi doskonały punkt wyjścia do stworzenia unikalnego brandu oraz akcji podejmowanych w innych kanałach komunikacji. Patrzymy i działamy szerzej, aby wizerunek w internecie idealnie współgrał z przekazem w pozostałych obszarach.

Skutecznie rozszerzamy zasięgi w całym kraju

Reklamuj się z nami w innych miastach Polski

Jak wybrać odpowiedniego partnera SEO dla swojej firmy? Postaw na Agencję IN!

Szacowana cena usługi pozycjonowania to tylko jeden z czynników, które należy ocenić podczas selekcji ofert agencji marketingu internetowego. Ktoś gwarantuje Ci miejsce w TOP1 Google po upływie tygodnia, pozyskanie 1000 wartościowych linków w miesiąc i jeszcze więcej za sumę najniższą na rynku? W takiej chwili powinna Ci się zapalić czerwona lampka, ostrzegająca przed niebezpieczeństwem.

mobile

W Agencji IN stawiamy na pełną otwartość i przejrzystość. Będziesz regularnie dostawać raporty z wykonanej dla Ciebie pracy. Wszystkie obowiązki realizujemy w ramach zespołu zaufanych ludzi – nie zlecamy ważnych zadań na zewnątrz, zachowujemy pełną kontrolę i odpowiedzialność za powierzone nam witryny internetowe. Pozycjonowanie stron www opieramy o optymalny dobór słów kluczowych i wieloletnie doświadczenie marketingowe, wykraczające daleko poza SEO. Ustalimy cele, które przy Twoim wsparciu będziemy konsekwentnie realizować. Regularny kontakt z opiekunem sprawi, że w każdym momencie kampanii masz pełen obraz aktualnej sytuacji i przyszłych działań.

Popraw pozycję w wyszukiwarce i postaw na pozycjonowanie lokalne

Agencja IN gwarantuje szybkie rezultaty

 • 498
 • Google Start

  • Czas trwania umowy – na czas nieokreślony
  • Ilość pozycjonowanych fraz – 10 słów kluczowych
  • Wypowiedzenie umowy – 2 miesiące
 • 985
 • Google Optimum

  • Czas trwania umowy – na czas nieokreślony
  • Ilość pozycjonowanych fraz – 20 słów kluczowych
  • Wypowiedzenie umowy – 2 miesiące
 • 1498
 • Google Premium

  • Czas trwania umowy – na czas nieokreślony
  • Ilość pozycjonowanych fraz – 40 słów kluczowych
  • Wypowiedzenie umowy – 1 miesiąc

Czy pozycjonowanie jest tanie? Lepiej skorzystać z zaufanej agencji

Obietnica szybkich efektów w pozycjonowaniu z pewnością kusi. Podobnie jak niskie koszty albo cena uzależniona od rezultatów. Jednak realia wyglądają w ten sposób, że błyskawiczny awans do czołówki rankingów Google na najatrakcyjniejsze frazy kluczowe jest niemożliwy. Doświadczenia wielu przedsiębiorstw pokazują, że tanie pozycjonowanie stron firmy zwykle przynosi więcej szkód niż pożytku. Po prostu niska cena okazuje się równoznaczna z fatalną jakością. Teksty tworzone z wykorzystaniem mieszarek synonimów, boty zostawiające spam-linki na forach dyskusyjnych czy duplikacja lub kradzież treści przynoszą fatalne konsekwencje. Długofalowym efektem takich praktyk będzie obniżenie obniżenie pozycji witryny w wyszukiwarce.

W Agencji IN stosujemy zaostrzone normy jakości – i dzięki temu zdobyliśmy zaufanie wielu lojalnych Klientów. Obojętnie, czy podejmujemy się pracy nad witryną www jakiegoś lokalnego biznesu, serwisem-wizytówką przedsiębiorstwa kierującego swoją ofertę na całą Polskę (i nie tylko), czy też naszym zadaniem będzie pozycjonowanie sklepu internetowego. Za każdym razem postępujemy zgodnie z White Hat SEO oraz wytycznymi Google.

Sprawdź także:

Social Media Marketing