CLOSE
clickclickKliknij i Zamów Bezpłatną Wycenę
Title Image

Pozycjonowanie Stron Cena

Zastanawiasz się, czy warto postawić na usługi pozycjonowania? Pozwól, że specjaliści SEO rozwieją Twoje wątpliwości!

Już od wielu lat wiadomo, że cena za pozycjonowanie stron internetowych jest czynnikiem, który bezpośrednio wpływa na decyzje polskich przedsiębiorców. Obserwując rynek można zauważyć, że właściciele firm chętniej sięgają po specjalistów SEO, oferujących bardzo konkurencyjny cennik. Stosunkowo niska wycena pozycjonowania w zdecydowanej większości przypadków nie będzie dobrym wyborem dla firm, które chcą zwiększyć swoją popularność w sieci. Pozorna oszczędność na marketingu sieciowym jeszcze nikomu nie wyszła na dobre. Zaniżony cennik może oznaczać, że wybrana przez nas Agencja SEO nie należy do tych najbardziej doświadczonych. Firmy chwalące się wieloletnią obecnością na rynku reklamy internetowej przeważnie pobierają nieco większe opłaty za skuteczne pozycjonowanie stron WWW w wyszukiwarce Google. Za chwilę odpowiemy Ci, dlaczego wywindowanie portalu firmowego w rankingu indeksowania może kosztować więcej, niż mogło się wydawać. Podpowiemy także, jak dużo stracisz na współpracy z agencjami SEO wykorzystującymi zaniżony cennik pozycjonowania. Musisz pamiętać, że w przypadku tego typu reklam, stawiasz na szali losy własnego przedsiębiorstwa. Nie ryzykuj i postaw na specjalistów!

Cennik za pozycjonowanie stron internetowych powinien być dopasowany do potrzeb i możliwości Klienta

Tanie pozycjonowanie to bardzo popularny zabieg marketingowy agencji SEO, które rozpaczliwie poszukują nowych Klientów. Niestety, wciąż lwia część przedsiębiorców chętnie korzysta z mocno wątpliwych usług. Zaniżony cennik pozycjonowania to pierwszy znak ostrzegawczy, że wybrani przez nas marketerzy mogą nie spełnić pokładanych w nich oczekiwań. Wspinaczka po drabinie rankingowej Google wymaga od specjalistów niezwykle rozbudowanej wiedzy na temat działania algorytmów wyszukiwarki. Fachową erudycję można nabyć na licznych prestiżowych szkoleniach i konferencjach. To właśnie na takich wydarzeniach wykształcają się kompetentni specjaliści, którzy wykonują zlecenia dla najbardziej doświadczonych agencji w kraju. Różnice w cenie spowodowane są również ogromem pracy, jaki trzeba włożyć w skuteczne pozycjonowanie stron WWW. Agencja IN wykonuje dla Ciebie szereg kompleksowych działań. Począwszy od audytu i optymalizacji, po umiejętny dobór fraz kluczowych, na content marketingu i budowaniu wartościowego zaplecza tekstowego kończąc. Za intratną pozycją w Google stoi więc kilkanaście godzin pracy specjalistów.

Skuteczne pozycjonowanie i atrakcyjna cena pakietu mogą iść ze sobą w parze

Jako doświadczeni specjaliści z zakresu marketingu internetowego dbamy o to, aby nasz cennik pozycjonowania był zawsze atrakcyjny. Przed potencjalnymi Klientami nie mamy nic do ukrycia. Gramy w otwarte karty, dlatego już na początku dowiesz się, ile dokładnie będzie kosztowało pozycjonowanie Twojej strony. Każdy wariant zawiera dokładny plan wykonywanych działań. Skonsultuj się z nami za pomocą formularza zamieszczonego na stronie lub po prostu zadzwoń, a nasi wykwalifikowani pracownicy błyskawicznie przygotują strategię marketingu dopasowaną pod Twoją witrynę i reprezentowaną przez Ciebie branżę.Zobacz, jakie pakiety proponujemy dla przedsiębiorców zainteresowanych poprawieniem lokaty zajmowanej w rankingu wyszukiwarki:

Agnecja SEO TORUŃ
Google Start

o najbardziej budżetowy wariant dostępny w naszej ofercie. Nie musisz się jednak obawiać, że pozycjonowanie wykonane w ramach najtańszego pakietu zawiedzie Twoje oczekiwania. Wręcz przeciwnie! Za kwotę nieprzekraczającą 500 zł jesteśmy w stanie skutecznie operować dziesięcioma frazami kluczowymi. Wycena pozycjonowania Agencji IN nie zawiera określonego czasu trwania umowy. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – doskonale wiemy, że tego typu zabiegi są procesami długofalowymi.

Google Optimum

jest pakietem zapewniającym spektakularny efekt pozycjonowania. Inwestując 985 zł możesz mieć pewność, że dobierzemy dla Ciebie nawet do dwudziestu dobrze rokujących fraz kluczowych. Przy ich układaniu kierujemy się nie tylko intuicją. Selekcję opieramy o nowoczesne narzędzia marketingowe i ponad dekadę doświadczenia.

Google Premium

jak sama nazwa wskazuje, jest pakietem stworzonym dla najbardziej konkretnych przedsiębiorców. Zależy Ci na ogromnym sukcesie Twojego biznesu w sieci? Wybierz wariant, który zamyka cennik pozycjonowania Agencji IN. Możliwość ułożenia nawet czterdziestu słów kluczowych i skrócony do miesiąca okres wypowiedzenia umowy to kolejne mocne strony pakietu skrojonego pod najbardziej wygórowane oczekiwania.

Popraw pozycję w wyszukiwarce i postaw na pozycjonowanie lokalne

Agencja IN gwarantuje szybkie rezultaty

 • 498
 • Google Start

  • Czas trwania umowy – na czas nieokreślony
  • Ilość pozycjonowanych fraz – 10 słów kluczowych
  • Wypowiedzenie umowy – 2 miesiące
 • 985
 • Google Optimum

  • Czas trwania umowy – na czas nieokreślony
  • Ilość pozycjonowanych fraz – 20 słów kluczowych
  • Wypowiedzenie umowy – 2 miesiące
 • 1498
 • Google Premium

  • Czas trwania umowy – na czas nieokreślony
  • Ilość pozycjonowanych fraz – 40 słów kluczowych
  • Wypowiedzenie umowy – 1 miesiąc
Pozycjonowanie stron www

Dla pracowników zatrudnionych w Agencji IN nie ma znaczenia, jaki dokładnie pakiet Google wybierzesz dla swojego przedsiębiorstwa. Do każdego zlecanego nam projektu podchodzimy w sposób indywidualny i z należytym szacunkiem. Od ponad dekady skutecznie realizujemy pozycjonowanie nawet na najbardziej konkurencyjne frazy kluczowe w kraju. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych Klientów z uśmiechem na twarzy przyjmował kolejne raporty wskazujący wyraźny wzrost pozycji w organicznym rankingu Google. Szukasz godnej polecenia agencji SEO, która ma na swoim koncie wieloletnie doświadczenie i liczne sukcesy? Sprawdź naszą ofertę i postaw na skuteczne oraz bezpieczne pozycjonowanie!