CLOSE
clickclickKliknij i Zamów Bezpłatną Wycenę
Title Image

Referencje

  /  Referencje

Opinie naszych klientów to najlepszy dowód wysokich kompetencji

Nic nie motywuje do działania tak bardzo, jak pozytywne opinie wystawiane przez zadowolonych Klientów. Dlatego bardzo dziękujemy za wszystkie referencje – to one potwierdzają nasze kompetencje i sprawiają, że z jeszcze większym zaangażowaniem realizujemy powierzane nam zadania. Nie ukrywamy, że w pracy jaką wykonujemy, Państwa opinie pełnią szczególną rolę: pozycjonowanie stron i wszelkie działania w obrębie SEO muszą być w 100% dopasowane do potrzeb Klienta. Tym bardziej cieszymy się, że tak chętnie dzielicie się z nami wrażeniami na temat podjętej współpracy. Dzięki nim mamy pewność, że branża SEO nas potrzebuje! Poniżej prezentujemy opinie osób, które korzystały lub wciąż korzystają z usług Agencji IN.

Nie spodziewałem się, że moją firmę można wypromować

Z pełną odpowiedzialnością polecam specjalistów z Agencji IN. Pomogli mi w projektach reklamowych i zbudowali kampanię, która zaskutkowała. Nie spodziewałem się, że moją firmę można wypromować, a jednak. Warto czasem zaufać profesjonalistom, ja osobiście się o tym przekonałem.

Szymon Bukowski
Klient Agencji IN

Mam dobre zdanie o tej agencji, polecam

Jestem mile zaskoczona szybkimi efektami współpracy. Po konsultacji ze specjalistą zdecydowałam się na kampanię Google Ads. To był dobry wybór, od razu wskoczyłam na pierwszą pozycję w wyszukiwarce. Z pomocą Agencji IN podwoiłam liczbę klientów w moim sklepie. Przy okazji dowiedziałam się, co jeszcze mogę zrobić dla swojego biznesu. Mam dobre zdanie o tej agencji, polecam wszystkim przedsiębiorcom.

Marzena Kopala
Klient Agencji IN

Audyty SEO i copywriting na wysokim poziomie

Do Agencji IN trafiłem z polecenia. Dziękuję za przygotowanie dla mnie strony www zgodnej z podanymi wytycznymi. Moja witryna została uruchomiona, wypełniona pozycjonującą treścią i wypromowana. Audyty SEO i copywriting na wysokim poziomie. Dobrze wybrałem.

Andrzej Ciesielski
Klient Agencji IN

Nareszcie jestem na topowej pozycji – dziękuję

Długo szukałem agencji interaktywnej, która solidnie zajmie się moją stroną. Teraz jestem na topie na bardzo dobre frazy w Google. Razem z moim agencyjnym opiekunem Krzysztofem odnotowaliśmy wzrost wejść na stronę o 210%! Nareszcie jestem na topowej pozycji – dziękuję za optymalizację i całą resztę działań. Dla mnie są one tajemną sztuką. Ważne, że w Agencji IN wiedzą, jak skutecznie pozycjonować.

Kacper Przybylski
Klient Agencji IN

Czy polecam? Z czystym sumieniem!

W tej Agencji myśli się poza schematami. Otrzymałam pakiet usług, idealnie dobrany pod mój biznes i w budżecie, jakim dysponowałam. Nasza współpraca układa się tak jak powinna i nie zamierzamy jej kończyć, bo w moim przypadku Kampanie Google Ads przynoszą naprawdę zadowalające efekty. Każdy, kto chce zwiększyć sprzedaż i zyskać klientów powinien się na nie zdecydować. Czy polecam? Z czystym sumieniem! Pani Wiktoria jest niezawodna, można na nią liczyć i spokojnie powierzyć jej prowadzenie kampanii.

Amelia Urbaniak
Klient Agencji IN

Dziękuję za opiekę nad kampaniami SEO

Z Agencją InPozycjonowanie współpracuję od 2017 r. w zakresie pozycjonowania mojej działalności. Rekomenduję ją za rzetelność w wywiązywaniu się ze swoich usług i nieszablonowe, a jednocześnie profesjonalne podejście do klienta. Osiągnęliśmy już zadowalające pozycje na wybrane frazy, ale na tym nie koniec. Dziękuję za opiekę nad kampaniami SEO i wdrożenie strategii, przynoszącej efekty.

Adam Romanowicz
Klient Agencji IN

Takiej pomocy w zakresie SEO szukałem

Nie oczekiwałem wiele. Zgłosiłem się do Agencji InPozycjonowanie, bo chciałem mieć ładną stronę internetową i ją dostałem. Fachowy zespół stworzył dokładnie to, o co prosiłem. Wszystko mi wytłumaczono, dokonano analizy, a potem przedstawiono mi indywidualną strategię SEO. Co trzy miesiące otrzymywałem szczegółowy raport z prac. O to chodziło, takiej pomocy w zakresie SEO szukałem. Polecam współpracę z tą firmą.

Paweł Nowakowski
Klient Agencji IN

Agencja IN jest godna zaufania

Firma terminowo wywiązała się ze wszystkich zadań. Rekomendację wystawiam za ułożenie strategii SEO, poprawienie strony mojego butiku, kompleksowy link building i copywriting – nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości przeprowadzonych działań. Agencja IN jest godna zaufania. Współpraca z nią była owocna i przebiegła bezproblemowo.

Patrycja Domagała
Klient Agencji IN

Zespół IN wypromował mój lokal w internecie. Współpraca od początku do końca przebiegła wzorowo. Otrzymałem opiekuna, kompleksowe wsparcie i raporty, a szybkie efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania. Polecam!

Marcin Woźniak

Jestem zadowolona, że powierzyłam pozycjonowanie specjalistom IN. Ruch na stronie znacznie się zwiększył, wreszcie zarabiam na swoim sklepie! Polecam tę firmę wszystkim przedsiębiorcom, którzy liczą na profesjonalną pomoc obejmującą optymalizację i reklamę w sieci.

Agata Wilk

Podjęłam współpracę z Agencją IN w zakresie realizacji strony internetowej dla Kancelarii. Nie spodziewałam się, że koncepcja będzie tak nowatorska i dopracowana. Firma wywiązała się z terminów, dostarczając projekt i realizując go, zgodnie z moimi sugestiami. Usługa warta swojej ceny!

Alicja Łuczak

Do firmy IN trafiłem z polecenia. Dziś to ja polecam te usługi osobom, zainteresowanym zaawansowanym pozycjonowaniem. Kampania okazała się skuteczna, zgodnie z założeniami. Agencja wywiązała się z umowy w terminie, wykazując się wysokimi kompetencjami. Dziękuję za pomoc.

Jakub Kołodziej
Testimonial Featured Image Testimonial Featured Image Testimonial Featured Image Testimonial Featured Image

W 2016 r. moja firma rozpoczęła współpracę z Agencją IN. Powierzyliśmy jej wszelkie prace związane z pozycjonowaniem naszej strony www. Decyzja była słuszna, o czym przekonaliśmy się już w pierwszym miesiącu. Jest to agencja zatrudniająca specjalistów, znających się na rzeczy. Powierzone im usługi SEO odznaczają się starannością. Polecam tę firmę jako zaufanego partnera.

Klient Agencji IN
Kacper Sobolewski

Mam przyjemność zarekomendować Agencję InPozycjonowanie jako firmę, wyróżniającą się nowoczesnym podejściem do tematu marketingu w sieci. Kompleksowa opieka nad moim sklepem internetowym sprawiła, że sprzedaż zwiększyła się kilkukrotnie. O postępach prac jestem informowana na bieżąco w formie raportów, a efekty widzę każdego dnia, obserwując szybki rozwój mojej firmy.

Klient Agencji IN
Maria Grabowska

Agencja zaproponowała mi pakiet Basic zawierający działania SEO, potrzebne do zwiększenia widoczności strony w wyszukiwarce Google. Usługi świadczone przez firmę InPozycjonowanie są praktyczne, kompleksowe i podparte specjalistyczną wiedzą. Mój opiekun Krzysztof wykazał się profesjonalizmem i wyrozumiałością. Mogę polecić IN przedsiębiorcom i małym firmom, które mają problemy z konkurencją.

Klient Agencji IN
Filip Kopeć

Miałam okazję współpracować z kilkoma agencjami SEO i dopiero Agencja IN była w stanie spełnić moje oczekiwania. Trafiłam do top10 już po dwóch miesiącach skutecznego pozycjonowania strony. Rekomenduję firmę za innowacyjność i doskonałą organizację pracy specjalistów. Klient jest informowany o wszystkim, ma indywidualnego opiekuna i w każdej chwili może liczyć na pomoc.

Klient Agencji IN
Marika Szulc

Prowadzę trudny biznes i spotkałem się już z odmową pozycjonowania mojej strony. Inne agencje interaktywne się poddały, a firma IN zaryzykowała. Dzięki temu przekonałem się, jak wygląda marketing internetowy, podnoszący pozycję w wyszukiwarce. Jak widać, jest to oferta dla każdej branży. Polecam współpracę zwłaszcza właścicielom firm, którzy nie mają ruchu na swojej stronie.

Klient Agencji IN
Jakub Grabowski

Miałam problem z brakiem klientów, spowodowany niską pozycją firmy w Google. Kreatywna Agencja InPozycjonowanie przygotowała dla mnie ofertę, bazującą na analizie konkurencji. W ten sposób udało się zoptymalizować i wypozycjonować stronę, którą ja spisałam już na straty. Bardzo pozytywnie oceniam efekty – współpraca okazała się opłacalną inwestycją w zakresie działań internetowych.

Klient Agencji IN
Marta Pąk